Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.01.2020, 13:15

Samsung odhalil dátum a miesto uvedenia ďalšieho top modelu. Očakáva sa nový typ názvu

Špekuláciám s dátumom predstavenia dala zbohom oficiálne zverejnená pozvánka od Samsungu

Samsung odhalil dátum a miesto uvedenia ďalšieho top modelu. Očakáva sa nový typ názvu
Zdroj: @onleaks x CashKaro.com

Nové predstavenie vlajkovej lode Samsungu je už doslova za rohom. Špekuláciám s dátumom predstavenia dala zbohom oficiálne zverejnená pozvánka od Samsungu, informuje portál gsmarena.com. Juhokórejský výrobca predstaví svoju novinku 11.februára v USA, presnejšie v San Franciscu.

Zaujímavosťou je i zmena s tvorením názvu vlajkových modelov. Zrejme sa teda nedočkáme “Samsung Galaxy S11”, ktorá by mala logicky nasledovať po minuloročnom modeli S10.

Podľa dohadov sa Samsung v novej dekáde vyberie rovno aj do novej dekády v názvoch. Nadchádzajúci smartfón sa teda bude podľa dohadov nazývať Samsung Galaxy S20.

Zdroj: @onleaks x CashKaro.com

Čo zatiaľ vieme o nových modeloch S20?

Minulý rok predstavil Samsung naraz tri nové modely S10. Išlo o základný S10, menej vybavený S10e a najvybavenejší bol S10 Plus. Je dosť možné, že sa s podobnými verziami stretneme aj pri rade S20.

Aspoň v jednom z modelov by sme sa podľa predbežných informácií mohli stretnúť až so 108 MP rozlíšením fotoaparátu. Tu bude však len jeden z viacerých snímačov na zadnej strane.

Okrem toho by tu mal mať miesto aj ultraširoký snímač pre parádne ultraširoké fotky, nájdeme tu teleobjektív s až päťnásobným priblžením bez straty kvality. Svoje miesto si tu nájde aj senzor hĺbky, ktorý sa stará o pekné rozostrenie pozadia, napríklad pri portrétoch, 3D ToF.

Používateľov by potešila aj väčšia batéria a podľa uniknutých informácií Samsung tejto požiadavke skutočne vyhovie. Povráva sa až o 5000 mAh batérii, čo je o 900 mAh viac, ako má Galaxy S10 Plus. 

S blížiacim sa dátumom predstavenia budú pribúdať aj informácie o novinke. Všetko budeme priebežne dopĺňať.