Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.11.2019, 10:11

Znovuzrodenie legendy, na ktoré všetci čakali. Ohybná Motorola Razr je oficiálne na svete

  • Motorola Razr Foldable ponúka ohybný displej s veľkosťou 6,2 palca.
  • Na trh dorazí ešte tento rok.
Znovuzrodenie legendy, na ktoré všetci čakali. Ohybná Motorola Razr je oficiálne na svete
Zdroj: Motorola

Ak sa aspoň trošku orientujete v mobilných telefónoch, zrejme si spomínate na jeden z najštýlovejších mobilov všetkých čias - vyklápací telefón Motorola Razr V. Bol priekopníkom medzi technológiami a životným štýlom, pričom medzi prvými priniesol aj špeciálnu edíciu spojenú s módnym návrhárstvom.

pár mesiacov sa šepká, že práve tento telefón dostane podobu skladacieho telefónu - teda že jeho vnútro bude kompletne potiahnuté displejom. Kým pred tým ho tvorila klávesnica a displej na dvoch rôznach častiach, viacerým dával zmysel práve ohybný displej.

Ten totiž dokonale pasuje do konceptu pôvodného skladacieho telefónu. A tak sa aj stalo. Dnes predstavila Motorola svoju novinku Motorola Razr 2019, informuje androidcommunity.com.

Novinka má telo vyrobené z prémiovej nerezovej ocele a stále veľmi tenký dizajn. K špecifikáciám patrí 6,2-palcový Flex View Display s pomerom strán 21:9, pričom menší interaktívny displej nájdete aj na prednej strane.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk