Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.11.2019, 18:30

Ako funguje Apple TV+ a čo všetko by ste mali vedieť pred prihlásením?

  • Apple ponúka z vlastnej dielne nové seriály The Morning Show či See s hviezdnym obsadením.
  • Obsah je v pôvodnom anglickom znení, no máte možnosť pustiť si slovenské titulky.
  • Aké predplatné vás čaká v iných streamovacích službách?

Hoci je na trhu viacero streamovacích služieb, pre fanúšikov s pravým jablkovým srdcom je tu len jedna. Novinka Apple TV+ ponúka dokonca aj svoju vlastnú pôvodnú tvorbu. Ako sa k obsahu dostanete a kde je háčik?

Od prvého novembra je v hre nová služba od americkej spoločnosti Apple. Jej spustenie je úplne jednoduché. Stačí si len otvoriť aplikáciu Apple TV na vašom zariadení s operačným systémom iOS a tu vyhľadať Apple TV+. Ak chcete k nej pristupovať z počítaču či notebooku, stačí si kliknúť na webstránku tv.apple.com a zaregistrovať sa.

Samozrejme, pozrieť si ju môžete aj cez oficiálne zariadenie Apple TV.

Apple ponúka z vlastnej dielne nové seriály The Morning Show či See s hviezdnym obsadením. Obsah je v pôvodnom anglickom znení, no máte možnosť pustiť si slovenské titulky. K obsahu sa dostanete vďaka predplatnému, pričom prvý týždeň pozerania máte zadarmo.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk