Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.11.2019, 00:01

Top telefóny tohto roka. Čo získate, ak sa rozhodnete poriadne investovať?

  • Top smartfóny sa bežne pohybujú v rozmedzí približne od 800 do 1600 eur. Čo za to získate? Pozrite si našu galériu so základnými informáciami.
  • Ak ste menej náročný používateľ, potom si skutočne vystačíte aj s omnoho lacnejším kúskom
Top telefóny tohto roka. Čo získate, ak sa rozhodnete poriadne investovať?
Zdroj: HN TV

Nie sú vôbec lacné a občas si vyslúžia nechápavé krútenie hlavou: Ako môže niekto za svoj smartfón "vysoliť" toľké peniaze? Nuž, je to skutočne tak. Z bežnej výplaty si na niektoré kúsky našetríte naozaj ťažko. 

Top smartfóny sa bežne pohybujú v rozmedzí približne od 800 do 1600 eur. Ak ste menej náročný používateľ, ktorý si nepotrpí na dokonalé fotografie, najkrajšie videá či špičkový výkon, potom si skutočne vystačíte aj s omnoho lacnejším kúskom. V dnešnej dobe viete dostať naozaj slušné parametre za veľmi prijateľné sumy.

Keď sa však rozhodnete do svojho zariadenia investovať, neprehliadnite náš výber telefónov v galérii nižšie. V ňom sme sa snažili zhrnúť najdôležitejšie vlastnosti týchto top smartfónov. Ich prednosťami sú najmä kvalitné fotoaparáty, užitočné funkcie, špičkové výkony, veľmi dobrá výdrž a neposlednom rade aj nápaditý dizajn každého jedného z nich: