Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
30.10.2019, 10:50

Tablet i notebook v jednom, dobrá výdrž na jedno nabitie. Samsung prináša dve novinky

  • Samsung predstavil nové notebooky Galaxy Book Flex a Galaxy Book Ion na vývojárskej konferencii SDC 2019.
  • Vďaka svojej ultra ľahkosti a kompaktnosti sa hodia najmä pre ľudí na cestách.
Tablet i notebook v jednom, dobrá výdrž na jedno nabitie. Samsung prináša dve novinky
Zdroj: Samsung

Na svojej vývojárskej konferencii Samsung Developer Conference 2019 predstavila spoločnosť Samsung niekoľko noviniek. Dve nové zariadenia Galaxy Book Flex a Galaxy Book Ion ponúkajú bezproblémovú kontinuitu naprieč zariadeniami i dostatok výkonu, píše Samsung v tlačovej správe.

Novinky sú určené najmä pre ľudí v teréne, ktorí potrebujú byť stále produktívni a mobilní. Galaxy Book Flex a Galaxy Book Ion zaujmú aj svojím ultratenkým dizajnom.

Zdroj: Samsung

Nové notebooky s novými inováciami

Galaxy Book Flex a Galaxy Book Ion sú ako vôbec prvé notebooky vybavené displejom QLED, ktorý ponúka živý a realistický zážitok zo sledovania. Vonkajší režim s maximálnym jasom 600 nitov má zabezpečiť zreteľné zobrazenie detailov, a to aj počas slnečných dní.

Výhodou noviniek je i dlhá výdrž na jedno nabitie a zaujímavosťou je možnosť zdieľania energie z tohto notebooku do smartfónu. Pomocou funkcie bezdrôtového zdieľania energie Wireless PowerShare môžete aj na touchpade týchto notebookov nabíjať svoj smartfón. A to nie je všetko. Nabijete tu aj slúchadlá Galaxy alebo iné nositeľné zariadenia kompatibilné s technológiou Qi.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk