Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
05.10.2019, 00:01

Keď schopnosti prevyšujú cenu. Tento telefón je príjemnou voľbou vo svojej kategórii

  • Variabilné možnosti vo fotení, výborná výdrž na jedno nabitie, skener odtlačkov prstov v displeji.
  • Prečítajte si našu recenziu Motorola One Zoom, kde opisujeme plusy i mínusy tohto smartfónu.
Keď schopnosti prevyšujú cenu. Tento telefón je príjemnou voľbou vo svojej kategórii
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

Pomer ceny a výkonu je mimoriadne dôležitý parameter. Nie vždy za svoje peniaze totiž dostanete kvalitu, inokedy je zase dobrý produkt poriadne predražený.

Smartfón Motorola One Zoom však podľa nás patrí do kategórie dobrých produktov za rozumnú cenu. Nie je najlacnejší, no dostanete slušné množstvo funkcií. Čo vás teda čaká za presne 429 eur?

Príťažlivý dizajn

Matná zadná stena je vyrobená z brúseného skla a má tiež aj zaujímavý farebný gradient. V displeji si našiel svoje miesto miniatúrny výrez, kde je umiestnená celkom schopná predná kamera s rozlíšením 25 MP. Na zadnej strane je štvorica fotoaparátov, ku ktorej sa dostaneme neskôr.

​Trochu netradičné miesto si vyslúžil reproduktor, ktorý má priestor v hornej hrane telefónu.

Super AMOLED dispej má veľkosť 6,39 palca a prichádza s rozlíšením 1080 x 2340 pixelov. Bol veľmi pekný a aj dobre čitateľný na priamom slnku. Vyčítať by sme mu mohli jedine pomalšie reakcie pri zmene svetelných podmienok, inak k nemu nemáme výhrady.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk