Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.10.2019, 00:01

Brat čínskeho giganta: Má svoje muchy, ale za tú cenu je takmer neprekonateľný

  • Kompaktné rozmery, veľmi dobré fotografie, skvelý výkon aj batéria. Čo nás však mrzí?
  • Prečítajte si našu recenziu smartfónu Honor 20 Pro za približne 550 eur.
Brat čínskeho giganta: Má svoje muchy, ale za tú cenu je takmer neprekonateľný
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

Smartfóny Honor patria neoficiálne pod značku Huawei. Navonok však spoločnosti vystupujú samostatne, a to i napriek tomu, že Honor má vo svojom vnútri čipy od Huaweiu a zdieľajú spolu mnoho ďalších vlastností.

Čo to znamená v praxi? Veľmi dobrú výdrž na jedno nabitie, ostré fotky, výborné nočné fotografie a vynikajúci výkon. Je tu však jeden veľký rozdiel. Prečítajte si našu recenziu a dozviete sa viac.

Sklenený dizajn

Na test sme dostali veľmi pekné tyrkysové prevedenie smartfónu. Na pohľad vyzeralo mimoriadne príťažlivo a dojem ničili len odtlačky prstov, ktoré na sklenenej ploche výrazne zadržiavali. Nie je to však nič výnimočné a touto neresťou trpí viacero smartfónov, keďže sklenený zadný kryt sa stal celkom populárnym.

Smartfón k nám dorazil už po testovaní inej redakcie, takže sme mali možnosť všimnúť si niekoľko drobností, ktoré by sme si pri otváraní novej krabičky nevšimli. V konštrukcii medzi rámikmi a zadnou stenou bola miniatúrna medzierka, do ktorej sa už stihlo poukladať niekoľko nečistôt.

​Vystupujúci fotoaparát mal tiež už trošku ošúchané obruby. Avšak - toto všetko môže majiteľ nového smartfónu vyriešiť veľmi jednoducho. Smartfón vloží do obalu - a má po problémoch.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk