Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

Spustenie predaja nového iPhonu 11 na Slovensku bolo tento rok výnimočné. Predaj sa totiž začal už v deň oficiálneho spustenia - teda dnes 20.septembra. Aj my sme sa boli pozrieť v jednej z prvých predajní, ktoré boli otvorené v skorých ranných hodinách. O pol ôsmej ráno tu čakalo približne desať ľudí, pričom prvý prišiel podľa vlastných slov už o pol šiestej ráno. 

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

​Pozrite si naše video zo spustenia predaja a zistíte, aké boli reakcie majiteľa jedného z prvých iPhonov na Slovensku. A zrejme aj vo svete. 

Nový iPhone 11 stojí v základnej verzii 819 eur, iPhone 11 Pro kúpite od 1169 eur a cena najväčšieho modelu začína na 1269 eurách. Zariadenia však nebudú chýbať ani v ponukách operátorov.

Nenechajte sa obmedzovať.

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk