Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.09.2019, 18:30

Čo na tom, že Apple nepriniesol nič prevratné? Fanúšikovia iPhonu sú nadšení a aj tak si ho kúpia

  • Skvelý výkon, vylepšená výdrž na jedno nabitie, nádherné videá. Čo však novému iPhone 11 chýbalo pri predstavení?
  • Trojica noviniek poteší všetkých fanúšikov značky a medzigeneračne dokáže zaujať. 

Spoločnosť Apple predstavila na včerajšej konferencii svoje novinky. Medzigeneračne sme sa dočkali viacerých zaujímavých a výborných zmien.

Navyše, nové zariadenia majú byť tým najvýkonnejším, čo na trhu nájdete. Hneď v úvode predviedli na novinkách na pódiu ukážku hier, ktoré sú extrémne náročné na grafiku i výkon.

​Vzhľadom k funkciám sme sa však nedočkali takých noviniek, ktoré by nás zdvihli zo stoličky. Apple predstavil “vychytávky”, ktoré ponúkajú smartfóny od Samsungu či Huaweiu už v niekoľkých svojich modeloch. V tomto zmysle Apple “len” dobieha konkurenciu.

Nesmieme však zabúdať na skalných fanúšikov značky. Pre tých sú medzigeneračné vylepšenia podstatné a prítomnosť ultraširokých fotiek i videí aktuálne ocení nejeden nový majiteľ.

Samozrejme, kvalita videa by mala byť tiež na najvyšších stupňoch rebríčkov. Apple jednoducho vie robiť skvelé, kvalitné video z mobilu už dlhšiu dobu. 

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk