Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook

Značka Motorola sa už dlhšie vyznačuje tým, že prináša skvele vybavené smartfóny za výborné ceny. Alebo ak chcete, za málo peňazí - pomerne slušná muzika.

Aktuálne predstavila Motorola v Berlíne smartfón Motorola One Zoom, ktorý má okrem dobrých špecifikácií vynikajúco vybavený fotoaparát na zadnej strane. 

​Nachádza sa tu rovno štvorica fotoaparátov, ktorá obsahuje 48-megapixelový hlavný snímač s optickou stabilizáciou. Je tu aj 16-megapixelový ultraširoký objektív na trendové ultraširoké snímky so zorným uhlom až 117 stupňov. Vojde sa tu tak až 4-násobne viac vecí.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

​Nechýba ani 8-megapixelový teleobjektív, vďaka ktorému zvládne smartfón až trojnásobné optické priblíženie s optickou stabilizáciou. Zaujímavosťou je tiež až desaťnásobné hybridné priblíženie objektu. 

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk