Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
05.09.2019, 20:31

Podobný fotoaparát v cene do 430 eur nenájdete. Toto je horúca novinka z Berlína

  • Motorola predstavila na výstave IFA 2019 v Berlíne pozoruhodný telefón Motorola One Zoom.
  • Štvorica fotoaparátov na zadnej strane dokáže veci, ktoré sme videli najmä v omnoho drahších vlajkových zariadeniach.

Značka Motorola sa už dlhšie vyznačuje tým, že prináša skvele vybavené smartfóny za výborné ceny. Alebo ak chcete, za málo peňazí - pomerne slušná muzika.

Aktuálne predstavila Motorola v Berlíne smartfón Motorola One Zoom, ktorý má okrem dobrých špecifikácií vynikajúco vybavený fotoaparát na zadnej strane. 

​Nachádza sa tu rovno štvorica fotoaparátov, ktorá obsahuje 48-megapixelový hlavný snímač s optickou stabilizáciou. Je tu aj 16-megapixelový ultraširoký objektív na trendové ultraširoké snímky so zorným uhlom až 117 stupňov. Vojde sa tu tak až 4-násobne viac vecí.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

​Nechýba ani 8-megapixelový teleobjektív, vďaka ktorému zvládne smartfón až trojnásobné optické priblíženie s optickou stabilizáciou. Zaujímavosťou je tiež až desaťnásobné hybridné priblíženie objektu. 

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk