Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.09.2019, 09:55

Tento tablet nás očaril už dávno. Teraz dostal novšiu výbavu

  • Kým klasické tablety predstavujú spravidla ploché zariadenie s displejom, Lenovo Yoga Smart Tab má celú jednu stranu zaguľatenú a hrubšiu.
  • Z tabletu sa stal inteligentný hlasový asistent s praktickým stojanom. 

Jeden z obľúbených produktov prešiel renováciou a teraz môže tvoriť “centrum vašej domácnosti”. Tablet Lenovo Yoga Smart Tab je nástupcom podobných modelov z predošlých rokov, no aktuálne získal zopár noviniek.

Prvou z nich je vstavaný hlasový asistent Google Assistant. Reaguje teda na vaše hlasové príkazy, napríklad spustí vyžiadanú hudbu, stlmí svetlá na povel, alebo jednoducho vyhľadá odpovede na vaše otázky, ktoré následne zobrazí či prečíta. Výhodou oproti klasickým smart reproduktorom je, samozrejme, prítomnosť displeja.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

​Výrobca udáva, že zariadenie je schopné rozoznávať hlas z celého 360-stupňpvého okolia, a to vďaka trojici strategicky rozmiestnených mikrofónov.

Prečo sa však tento tablet vždy tešil veľkej pozornosti? Obsahuje totiž naozaj jedinečný stojan a ergonomický tvar.

Kým klasické tablety predstavujú spravidla ploché zariadenie s displejom, Yoga Smart Tab má celú jednu stranu zaguľatenú a hrubšiu. Sú v nej uložené rôzne komponenty a v tomto prípade aj postranné reproduktory. Vďaka tejto okrúhlej hrane sa mimoriadne ergonomicky drží.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 53% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.