Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.09.2019, 00:29

Aký je najlepší Samsung po pár týždňoch používania? Má dve jedinečné vlastnosti

  • Nová hviezda od Samsungu poskytuje jedinečné pero v útrobách a výborné videá.
  • Prečítajte si našu recenziu Samsung Galaxy Note 10 Plus, v ktorej predstavujeme plusy aj mínusy smartfónu.

Samsung predviedol novinku Samsung Galaxy Note 10, s ktorou sa chystá na jesenný trh. Doslova o pár dní mu odpovie Apple s predstavením nového iPhone, a potom ukáže svoj tromf aj Huawei. Aktuálne si však užíva mimoriadnu pozornosť a veľmi dobré prvé ohlasy z predstavenia. Ako sa osvedčil po prvých dňoch používania?

Rad Note je charakteristický svojím perom, teda stylusom S Pen. Je ukrytý vo vnútri zariadenia a skalní fanúšikovia naň nedajú dopustiť. Nebudeme však tvrdiť, že takéto pero k životu nutne potrebujete.

Ak nie, je tu pre vás klasika v podaní prémiovej rady S, presnejšie model S10 Plus. V styluse sme si však našli záľubu a neraz sme využili jeho poznámky, funkcie spúšte fotoaparátu či kreslenia v rozšírenej realite.

Zdroj: HN/Peter Mayer

​Samsung navyše po prvý raz predstavil až dve veľkostné verzie Note 10, takže si môžete vybrať, čo vám viac vyhovuje. My sme mali na test vybavenejšiu verziu s prívlastkom Plus.

90% zľava na predplatné

Získajte neobmedzený prístup k objektívnemu a nestrannému obsahu teraz len za 0,9 € na mesiac.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Ticketportal.sk