Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
16.11.2018, 09:57

Prevratná zmena v aplikácii Messenger. Na toto sme čakali všetci

  • Facebook pripravuje podporu pre mazanie správ poslaných cez Messenger.
  • Okrem toho sa dočkáme aj nového dizajnu Messengeru. Niektorí ho už aj obdržali.
Prevratná zmena v aplikácii Messenger. Na toto sme čakali všetci
Zdroj: cnbc.com

Vyše miliardy používateľov. Či už ho používame alebo nie, chatovacia aplikácia od Facebooku s názvom Messenger patrí k najobľúbenejším aplikáciám v aplikačných obchodoch. Denne ju aktívne využívajú milióny používateľov na celom svete a Facebook sa o ňu aj príkladne stará.

V priebehu času do nej pribudlo nespočetné množstvo noviniek a funkcií... Dokonca až toľko, že sa stala poriadne neprehľadnou. Nájdete v nej všetko od hier cez vykonávanie video hovorov až po nové „Facebook príbehy“, ktoré fungujú podobne ako Insta Stories na Instagrame. Krok za krokom sa preto Messenger snaží vrátiť späť do jednoduchšej formy.

Zdroj: Facebook

​A keďže je ťažké zbavovať sa funkcií, Facebook prichádza aspoň s redizajnom používateľského prostredia. Chcel tak zhromaždiť pod jednotlivé „hlavičky“ podobné témy, píše The Verge

Pozrite si, aké nástrahy sa spájajú s Facebookom:

​V praxi to znamená toľko, že sa menej naklikáme a rôzne funkcie nájdeme tematicky prepojené. Nové zmeny v týchto dňoch zaznamenalo už aj viacero slovenských používateľov. Kým niektorí sa už tešia z používania novinky, množstvu ľudí sa po pár chvíľach vrátila aplikácia do pôvodnej podoby.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.