Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
08.10.2018, 13:33

V Bratislave sa predstavia nové a vzrušujúce veci vo svete digitálneho vzdelávania

  • V bratislavskom Vodárenskom múzeu na Devínskej ceste sa už 10. októbra stretne špička v odbore digitálneho vzdelávania.
  • Na konferencii e-learnmedia CAFÉ Business Stage 2018 vám ukážu, ako zosúladiť vzdelávanie a rozvoj zamestnancov s biznis cieľmi organizácie. 
V Bratislave sa predstavia nové a vzrušujúce veci vo svete digitálneho vzdelávania
Zdroj: Dreamstime

V Bratislave sa predstaví budúcnosť digitálneho vzdelávania. Udeje sa tak na podujatí e-learnmedia CAFÉ Business Stage 2018, kde o nich budú hovoriť spíkri z renomovaných spoločností z oblastí vzdelávania, informačných technológií i osobnostného rozvoja. Na podujatí sa môžete zoznámiť s najmodernejšími trendmi, no tiež spoznať nových partnerov na spoluprácu. Navyše tu môžete získať pár tipov a trikov ako pozdvihnúť vzdelávanie a rozvoj zamestnancov.

„Digitálne vzdelávanie prechádza obdobím prudkého rozvoja,“ hovorí Juraj Gabrhel, CEO spoločnosti e-learnmedia. „Tešíme sa však nielen z nových a vzrušujúcich vecí, ktoré sa objavili v ostatnom období, ale najmä z toho, že sa o ne budeme môcť podeliť s našimi partnermi i zákazníkmi. e-learnmedia CAFÉ si počas uplynulých rokov vybudovalo renomé podujatia, na ktorom sa stretávajú profesionáli a špecialisti a veríme, že tohtoročná Business Stage edícia posunie latku ešte vyššie,“ dodal.

CAFÉ je akronymom z Client Advisory Forum Event. Business Stage poskytuje priestor nielen pre stálych, ale i pre nových biznis partnerov, aby predviedli, čo hýbe svetom digitálneho vzdelávania.

Podujatie je bezplatné a hodí sa najmä pre riaditeľov vzdelávania, riaditeľov obchodu a marketingu, manažérov vzdelávania a ľudských zdrojov, špecialistov pre vzdelávanie a rozvoj, exekutívcov, tímlídrov. Je však vhodné aj pre všetkých, ktorým je blízka problematika digitálneho vzdelávania, riadenia výkonnosti a rozvoja talentu v organizácii.

Súčasťou podujatia sú témy, ako sa popasovať so zosúladením požiadaviek na prístupnejšie vzdelávanie šité na mieru jednotlivca a zároveň s čoraz prísnejšími reguláciami. Zúčastnení budú môcť diskutovať o moderných trendoch adaptívneho vzdelávania a mikrolearningu, no tiež o spôsoboch, ako prispôsobovať digitálny obsah rýchlo sa meniacim podmienkam.

Nezabudlo sa ani na moderné technológie - a preto uvidíte aj virtuálnu realitu ako spôsob, ktorým efektívne zaškoliť zamestnancov v prostredí, kde by to inak bolo nákladné, neefektívne alebo nemožné. Podujatie prinesie aj odpoveď na otázku, ako lepšie analyzovať údaje o vzdelávaní, vybrať z nich to podstatné a využiť to v praxi.

Počas e-learnmedia CAFÉ Business Stage 2018 bude aj priestor na diskusiu o nielen odborných témach a spoznávanie nových obchodných partnerov. Podujatie sa uskutoční 10.októbra 2018 v bratislavskom Vodárenskom múzeu na Devínskej ceste.

Ticketportal.sk