Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
24.05.2018, 10:43

Aj lacnejší telefón môže mať štýl. Samsung je tu s novinkou Galaxy J6

  • Nový Samsung Galaxy J6 prináša Super AMOLED Infinity displej, ktorý vychádza z dizajnu vlajkových lodí triedy S.
  • Nechýba snímač odtlačkov prstov či dobrý fotoaparát.  
Aj lacnejší telefón môže mať štýl. Samsung je tu s novinkou Galaxy J6
Zdroj: Samsung

Samsung má niekoľko základných modelových radov. Najzákladnejším je Galaxy J, ktorý má pomerne prijateľné ceny. Séria Galaxy A ponúka vysoký výkon a štýlové prevedenie, Galaxy S je roky špičkovou triedou juhokórejského výrobcu, a potom je tu ešte Galaxy Note, ktorý obsahuje vo výbave legendárne pero S Pen.

Len pred nedávnom predstavila spoločnosť Samsung svoje novinky z radu Samsung Galaxy A, konkrétne A6 a A6+. Zameriavajú sa na štýlový dizajn, ale aj pokročilý fotoaparát. Aktuálne sú tu ďalšie hviezdy, teda skôr hviezdičky.

Nový prírastok do série J sa vola Samsung Galaxy J6 a spája Super AMOLED Infinity displej, ktorý vychádza z dizajnu vlajkových lodí triedy S. Nechýba snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Používateľ ho môže odomknúť bez toho, aby ho musel zobudiť z režimu spánku.

Zdroj: Samsung

​Nový Galaxy J6 sa bude predávať v troch farbách: čiernej, fialovej a zlatej. Samsung Galaxy J6 bude na Slovensku v predaji od polovice júna za odporúčanú maloobchodnú cenu od 259 €.

Infinity displej pre skvelý zážitok

Kovový rám smartfónu Galaxy J6 v kombinácii s celoplošným Infinity displejom poskytuje elegantný a ergonomický dizajn pre pohodlné držanie. Nový smartfón Galaxy J6 má 5,6-palcový Super AMOLED Infinity displej, ktorý je už tradíciou v rade Galaxy a ponúka vysoké rozlíšenie a žiarivé farby. Vďaka sýtym farbám je sledovanie filmov a hranie hier ešte lepším zážitkom.

Zdroj: Samsung

​Každodenné pohodlie

Smartfón Galaxy J6 je vybavený batériou s kapacitou 3 000 mAh. Osemjadrový procesor s frekvenciou 1,6 GHz sa postará o dobrý výkon a zvláda viacero náročných úloh, ako je prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení bez toho, aby pritom vyčerpával batériu. Smartfón Galaxy J6 disponuje 3 GB pamäte RAM, vnútorným úložiskom s kapacitou 32 GB a slotom pre microSD kartu.

​Všestranný fotoaparát

Zadný fotoaparát prichádza s rozlíšením 13 Mpx a predný fotoaparát má rozlíšenie 8 Mpx, pričom je vybavený funkciou výkonného zaostrovania v reálnom čase pre tvorbu selfie. Zároveň je tu aj predný LED blesk, ktorý asituje v ťažších svetelných podmienkach. Selfie je navyše možné doplniť zábavnými nálepkami využívajúcimi technológiu rozšírenej reality.