Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
20.04.2018, 10:16

Motorola prináša kvalitne vybavené novinky za výborné ceny

  • Nechýbajú veľké batérie pre ešte lepšiu výdrž.
  • Dobrému výkonu sekunduje atraktívny dizajn.
Motorola prináša kvalitne vybavené novinky za výborné ceny
Zdroj: Lenovo

Spoločnosť Motorola predstavila na tlačovej konferencii v Sao Paulo v Brazílii nové rodiny telefónov Motorola moto g6 a moto e5. Ako píše Lenovo v tlačovej správe, pokračujú v tradícii, ktorú si zaumienili - priniesť kvalitné smartfóny za cenu, ktorú si môže dovoliť ešte viac ľudí. 

Rodiny moto g a moto e kladú dôraz na displej, dizajn a výkon. Disponujú rýchlosťou a silou procesorov Qualcomm Snapdragon a pracujú na Android 8.0 Oreo. Taktiež obsahujú Moto Experiences, ktoré otvárajú príležitosti s umelou inteligenciou (AI).

moto g6 plus: Inteligentný fotoaparát. Skutočný výkon

Nový moto g6 plus obsahuje 5,9-palcový Full HD Max Vision displej s pomerom strán 18:9, ktorý prináša živé farby a všetky jemné detaily. Kreatívne snímky zachytíte pomocou pokročilého softvéru a zaostríte pomocou technológie Dual Autofocus Pixel.

Zdroj: Lenovo

​Snímanie skvelých obrázkov aj pri slabom osvetlení sa zjednodušilo, vďaka veľkej f/1.7 clone a senzorom s veľkosťou pixela 1.4um. Inteligentný systém kamery podporuje skenovanie textu, detekciu geografických pamiatok a objektov.

moto g6: Navrhnutý, aby zapôsobil 

Moto g6 je má 5,7-palcový Full HD Max Vision displej a poskytuje živé farby a detaily, zatiaľ čo zadná časť z 3D skla vytvára naozaj zaujímavý tvar a vzhľad. Pokročilý softvér pre zobrazovanie obrazu znamená portréty štúdiovej kvality, umelecké čierne a biele zábery a filtre s veselými tvárami, ktoré ožívajú prostredníctvom dvoch zadných 5 megapixelových a 12 megapixelových fotoaparátov.

Zdroj: Lenovo

​Nechýba zamknutie alebo odomknutie telefónu pomocou multifunkčnej čítačky odtlačkov prstov.

moto g6 play: Zabávaj sa dnes, nabíjaj zajtra

Moto g6 play vám pomáha vyčleniť si dostatok času na zábavu. Výkonná 4000 mAh batéria s výdržou až 36 hodín na jedno nabitie, vám pri vychádzkach dodá istotu, že nebudete hľadať v najbližšej reštaurácii zástrčku.

Zdroj: Lenovo

​Výkonný 1.4 GHz osemjadrový procesor sa postará o hladký chod zariadenia, rýchly prístup k fotografiám, aplikáciám a všetkému medzi tým, bez akéhokoľvek sekania alebo oneskorenia.

moto e5 plus: Veľká obrazovka. Veľká batéria. Ahoj zábava.

Moto e5 plus je tu pre všetkých, ktorí túžia po ešte väčšej batérii a výdrži na jedno nabitie. Obsahuje až 5000 mAh batériu. Je vybavená 6-palcovým Max Vision displejom s pomerom strán 18:9.

Zdroj: Lenovo

​Smartfón moto e5 plus dobre padne do ruky a je navrhnutý s reflexným vlnovým vzorom a zakrivenou zadnou časťou, ktorá vyzerá rovnako dobre, ako sa drží.

Odblokovanie telefónu nebolo nikdy jednoduchšie s jediným dotykom snímača odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza v rámci ikonického loga Motorola. Dokonca ani preplnené vlaky nie sú súperom pre túto domácu zábavu v dlaniach vašich rúk.

moto e5: Objavte viac, urobte viac

Moto e5 je tu s veľkým 5.7 palcovým Max Vision displejom s pomerom strán 18:9 a ergonomicky zakrivenou zadnou stranou. Smartfón v momente odomknete so skrytou čítačkou odtlačkov prstov, ktorá je uložená v ikonickom logu spoločnosti Motorola. Samostatný slot na microSD karty vytvorí viac miesta pre fotky, pesničky a videá.

Zdroj: Lenovo

​Dostupnosť a cena

  • Moto g6 plus bude na Slovensku dostupný od júna 2018 so štartovacou cenou 299 eur.
  • Moto g6 bude na Slovensku dostupný od júna 2018 so štartovacou cenou 249 eur. 
  • Moto g6 play bude na Slovensku dostupný so štartovacou cenou 199 eur.
  • Moto e5 plus bude na Slovensku dostupný od júna 2018 so štartovacou cenou 189 eur.
  • Moto e5 bude na Slovensku dostupný od júna 2018 so štartovacou cenou 149 eur.

Ticketportal.sk