Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
22.04.2018, 09:00

Impossible Bottle Flip: Ideálna hra na zabitie voľného času

  • Mobilná hra s jednoduchým herným princípom.
  • V USA momentálne patrí k najsťahovanejším hrám.
Impossible Bottle Flip: Ideálna hra na zabitie voľného času
Zdroj: YouTube

Poznáte hru Impossible Bottle Flip? Že nie? Ani my sme o nej doteraz nepočuli. Aktuálne sa však táto hra dostala do čela sťahovania v USA v obchode Google Play.

Impossible Bottle Flip je vo svojom princípe veľmi jednoduchá hra, kde skrátka klikáte prstom na displej, aby ste donútili nadskočiť fľašku. Znie to zvláštne, ale predstavte si to ako starú známu hru Flappy Bird, kde ste s vtáčikom skúšali preletieť čo najväčšie množstvo prekážok.

​Nuž a to je celý herný princíp - nadskakujúcu fľašku musíte dostať naprieč rôznymi miestnosťami pomocou stoličiek, papierových lietadielok, stolov a podobne až do cieľa. Fľaška vám pritom nesmie spadnúť.

Zatiaľ je záhadou, prečo sa táto hra tak veľmi ujala medzi Američanmi. Faktom je, že predbehla dokonca aj trhák PlayerUnknown´s Battlegrounds, teda populárne PUBG. Upresníme, že ho nepredbehla v celkovo počte stiahnutí, ale v aktuálnej frekvencii sťahovania. V týchto chvíľach je teda veľmi populárnou hrou. Ide pritom o pokračovanie podobnej hry. Momentálne hra prekročila už jeden milión stiahnutí. 

Ak hľadáte hru, s ktorou chcete „zabiť“ voľnú chvíľu, skrátiť si čakanie či jednoducho si vyčistiť hlavu, Impossible Bottle Flip je tu pre vás. Stiahnuť si ju môžete na tomto odkaze na platforme iOS a tu zase pre OS Android. Treba sa však prichystať na množstvo reklám, ktoré sa v hre nachádzajú. V základe je totiž Impossible Bottle Flip zdarma. Reklám sa môžete zbaviť pomocou menšieho poplatku.