Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.04.2018, 10:00

Toto je vôbec prvý profesionálny slovenský videoklip, ktorý nakrútili na mobil

  • Videoklip k piesni Kolem stolu sa nakrúcal celý na Samsung Galaxy S9+
  • V klipe vystupujú hviezdy Paulie Grand, Kenny Rough, Separ i Nerieš
Toto je vôbec prvý profesionálny slovenský videoklip, ktorý nakrútili na mobil
Zdroj: Samsung

Mobilné telefóny už v dnešnej dobe dokážu skutočne všeličo. Najnovšie sa pomocou smartfónu Samsung Galaxy S9+ nakrúcal dokonca videoklip. V spolupráci so Samsungom Česko a Slovensko ho vydal Paulie Garand k novému singlu "Kolem stolu". Vo videoklipe mu sekundoval slovenský raper Separ a duo Nerieš.

Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová

​Videoklip ako prvý v Česku a na Slovensku vznikol kompletne na smartfóne Samsung Galaxy S9+. Nakrúcanie prebiehalo v apríli 2018 v garážach OC Kotva, na bejzbalovom ihrisku v Prahe a na vrakovisku neďaleko Bratislavy. Vizuálnu stránku mal na starosti režisér Tomáš Kasala. 

Zdroj: Samsung

Dvojica Paulie Garand & Kenny Rough svojim novým singlom Kolem stolu naznačuje ďalšiu spoluprácu. Pesnička predpovedá ich chystaný album, ktorý vyjde ešte tento rok, presnejšie 2. decembra 2018. Do singlu si pozvali aj slovenské posily v podobe Separa a zohranú dvojku Nerieš.

„Väčšina záberov sa natáčala počas tmy, aby sme ukázali, že natočiť kvalitný videoklip je v súčasnej dobe možné aj na mobilný telefón a to takmer za každých podmienok. Navyše sa v klipe objavujú aj špeciálne efekty telefónu ako je slowmotion,“ uviedol Pavel Harant alias Paulie Garand.

Klip vznikol v spolupráci a s podporou spoločnosti Samsung, s ktorou Paulie Garand oficiálne spolupracuje od minulého roku ako ambasádor, najmä na sociálnych sieťach. A tu je spomínaný videoklip:

Ak vás zaujíma, ako sa takýto videoklip nakrúcal, môžete nazrieť aj do zákulisia: 

Zdroj: Tlačová správa