Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
29.11.2021, 14:00

Mladá košická firma tvorí digitálne inovácie. Spolupracuje aj s Hollywoodom

Článok vyšiel v lifestylovej prílohe Hospodárskych novín prečo nie?!

Mladá košická firma tvorí digitálne inovácie. Spolupracuje aj s Hollywoodom
Zdroj: Sudolabs

Jozef Petro, Pavol Madár a Jozef Maruščák. Traja mladí muži, Košičania, s vášňou k digitálnym technológiám, inováciám a biznisu, stoja za úspešnou spoločnosťou Sudolabs.

„Firmu sme založili v roku 2017, odvtedy sa učíme, rastieme, pribúdajú nám zamestnanci, väčší klienti, zaujímavé projekty a vstúpili sme aj na americký trh,“ hovorí CEO Jozef Petro.

Mladíci žijú a podnikajú na východe Slovenska, čo im však nebráni riešiť biznis s firmami po celom svete, najviac klientov majú v Spojených štátoch amerických, najmä v známom Silicon Valley.

„Projekty, na ktorých robíme, majú naozaj celosvetový dosah, spolupracujeme s americkými aj britskými startupmi, ktorým sa podarilo získať investície v hodnote desiatok miliónov dolárov.

V technologických projektoch sme väčšinou ich kľúčovým, často jediným partnerom, čo svedčí o tom, že sme si získali dôveru firiem svetového formátu,“ netají sa spokojnosťou šéf obchodu a stratégie Jozef Maruščák.

End to end 

Sudolabs ponúka svoje služby do celého sveta. „Softvérové produkty vyvíjame od začiatku do konca, end to end. Začíname definovaním samotného produktu.

Hľadáme odpovede na to, aké problémy má produkt na trhu vôbec riešiť a pre akých zákazníkov je určený. Len správna definícia môže byť základom budovania úspešného produktu.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 76% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.