Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.11.2021, 00:00

Široké možnosti, lákavé ceny. Pozrite si výber smart hodiniek do 150 eur

Ponúkame vám pár tipov na dostupné smart náramky a hodinky.

Široké možnosti, lákavé ceny. Pozrite si výber smart hodiniek do 150 eur
Zdroj: Alžbeta Harry Gavendová / HN

Napriek tomu, že nie je "vysoký dátum", Vianoce sa nezadržateľne blížia. Týmto článkom vám chceme nie len pomôcť s prehľadom zariadení, ale tiež vás motivovať k skorším nákupom darčekov. Iste si ušetríte kopec nervov so zháňaním "niečoho" na poslednú chvíľu pred Štedrým dňom. 

Ak premýšľate nad nákupom smart hodiniek či náramkov, no nechcete minúť majland, spravili sme pre vás výber v hodnote do 150 eur. Túto hranicu sme zvolili ako maximum preto, že nie všetci sú ochotní zaplatiť za inteligentné hodinky dvesto, štyristo či sedemsto eur.

Myslite však na to, že zariadenia do 150 eur nepatria k špičke a nemusia mať napríklad najreálnejšie počítanie krokov či najpresnejšie GPS. 

Ak chcete vyspelé spoľahlivé zariadenia, treba siahnuť hlbšie do vrecka. V prípade, že vám jednoducho rozpočet nedovolí viac, poobzerali by sme sa po niektorom z nasledujúcich kúskov v galérii nižšie.

Celkovo by sme však nepodliezali hranicu 50 eur. Samozrejme, aj tu zoženiete pár príjemných modelov, no ide skôr o smart náramky, teda nie o hodinky. Smart náramky sú všeobecne lacnejšie a dajú sa zohnať za lepší peniaz. S hodinkami by sme do najnižších cien jednoducho nešli. Príliš lacná elektronika sa nemusí oplatiť a neodvďačuje sa zvyčajne ani dlhou životnosťou. 

Náš test lacných náramkov nájdete na tomto odkaze a veľkého sprievodcu pri výbere smart hodiniek a náramkov nájdete na tomto odkaze.

V galérii nižšie nájdete naše tipy na smart hodinky a niekoľko náramkov do 150 eur: