Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.10.2021, 11:58

Nové smart hodinky s dobrou cenou a výbornou výdržou

Amazfit prinesie už čoskoro na európsky trh modely smart hodiniek GTR 3 Pro, GTR 3 a GTS 3.

Nové smart hodinky s dobrou cenou a výbornou výdržou
Zdroj: Amazfit

Spoločnosť Amazfit si na jesenný trh pre Európu pripravila trojicu nových modelov smart hodiniek. Privítať tak môžeme Amazfit GTR 3 Pro, Amazfit GTR 3 a Amazfit GTS 3.

Táto značka patrí k častým voľbám používateľov, ktorí hľadajú dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. Amazfit zároveň patrí pod čínskeho giganta Huami, ktorý spolupracuje na výrobe smart zariadení aj so Xiaomi. 

Najvybavenejší model

Hlavnou novinkou z trojice nových hodiniek je model GTR 3 Pro. Najvybavenejšie smart hodinky tejto značky obsahujú AMOLED Ultra HD displej s veľkosťou 1,45 palca s jemným rozlíšením 480 × 480 pixelov.

​Displej je dotykový, no k pohodlnejšiemu ovládaniu prispieva aj otočná korunka, ktorá je v bočnej hran zariadenia. Kapacita vnútorného úložiska sú 2 GB, takže si sem môžete uložiť aj hudbu a vybrať sa behať bez smartfónu. V tom prípade vás samozrejme poteší aj GPS na zaznamenávanie trasy.

Smart hodinky podporujú vyše stopäťdesiat športových režimov, pričom osem z nich vie rozpoznať aj automaticky. V hodinkách nechýba množstvo snímačov, ktoré zaznamenávajú hladinu kyslíka v krvi, srdcovú aktivitu, samozrejmosťou je meranie krokov. Amazfit GTR 3 Pro pipojíte k WiFi, pričom s vaším smartfónom komunikuje pomocou Bluetooth.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 61% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.