Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
31.08.2017, 20:16

LG sa postaralo o veľké prekvapenie. Urobilo mix iPhonu a Galaxy S8

Výborný displej, zaujímavý fotoaparát a moderný dizajn. LG v Berline ukázala novú vlajkovú loď.

Novinka dostala meno LG V30 a po mnohých uníkoch je definitívne „vonku“. LG dnes v Berlíne predstavila svoj top model, ktorý dostal špičkovú obrazovku a zaujímavý fotoaparát. 
Prvý dojem?
Dizajnovo sa novinka podobá na Galaxy S8. V rukách sa drží dobre, LG rovnako zapracovalo na detailoch. Smartfónom sme vyskúšali aj fotografovať, no výsledok napriek špičkovým parametrom neohromil. Je to približne štandard toho, čo už na trhu vidíte dnes. Koncept dvojice fotoaprátov potešil.  
LG V30 dostala displej, ktorý pokrýva takmer celú prednú stranu. Rovnako má obrazovka zaoblené rohy, šesť palcov, rozlíšenie 2 880 x 1 440 bodov a používa inovatívnu technológiu P-OLED. 
Cenu neprezradili
Aj napriek výsledku a prvého dojmu môžeme samozrejme fotoaparát radiť medzi najlepšie čo nájdete na trhu. LG integrovalo do V30 dvojicu snímačov. Jeden 16 Mpx a druhý 13 Mpx. Princíp dvojice fotoaparátov prinieslo LG už v modeli G5. Jeden funguje ako širokouhlý a druhý klasický.
Výbava je špičková. LG použilo procesor Snapdragon 835, 4 GB RAM a 64 GB vnútorného priestoru. Kapacitu viete technicky rozšíriť microSD kartou. Použitý systém je, samozrejme, Android vo verzii 7.1. Cena zatiaľ nie je známa.
Cestu redaktora hradí spoločnosť Samsung

Ticketportal.sk