Vancouver si poradil s Winnipegom, no prišiel o brankára Luonga

23.12.2013, 06:31

Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili v noci na pondelok v zámorskej NHL nad Minnesotou Wild 4:1. Domáci "jazdci" síce už od piatej minúty prehrávali, keď skóroval Jason Pominville, no v ďalšom priebehu ich brankár Cam Talbot zatiahol rolety a štyrmi gólmi dokázali otočiť duel vo svoj prospech.

V druhom zápase sa tešili hráči Vancouveru, ktorí si doma poradili s Winnipegom tesne 2:1, no víťazstvo ich stálo nemalú cenu. "Kosatky" totiž už v prvej tretine prišli o brankára Roberta Luonga, ktorý utrpel nešpecifikované zranenie v dolnej časti tela. Kým bol na ľade pochytal všetkých šesť striel súpera, jeho náhradník Eddie Lack zlikvidoval ďalších 15 a tak spolu doviedli domácich k výhre. O víťazný zásah sa v 51. minúte postaral Christopher Tanev.

Duel nedohral ani rozhodca Ian Walsh, ktorý sa na začiatku druhej tretiny zrazil s domácim Daleom Weisom a musel na ošetrenie. Zápas potom doviedol do konca sám Kyle Rehman.

výsledky:

NY Rangers - Minnesota 4:1, Vancouver - Winnipeg 2:1

01 - Modified: 2005-11-06 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Kachliari chcú byť už pri projekte stavby
01 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 02 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 03 - Modified: 2018-01-17 05:50:47 - Feat.: - Title: Sankcie voči Kórei treba dodržiavať dôslednejšie, zhodli sa ministri 20 krajín 04 - Modified: 2016-06-05 07:32:20 - Feat.: - Title: San Jose sa vrátilo do boja o Stanley cup 05 - Modified: 2016-06-02 05:37:37 - Feat.: - Title: Pittsburgh ovládol úvod finále NHL. Nad San Jose vedie 2:0
02. máj 2024 01:45