Handzuš bodoval na ľade San Jose (video)

05.01.2010, 06:31
Slovenský hokejista Michal Handzuš (na snímke) prispel v noci na utorok v zámorskej NHL gólom a asistenciou k vysokému víťazstvu Los Angeles na ľade San Jose 6:2.

Práve slovenský center v 16. minúte otvoril skóre stretnutia, v závere prvej tretiny prihral pri presilovke na druhý gól Švédovi Oscarovi Möllerovi.

V druhom zápase zvíťazili hráči New York Rangers nad Bostonom 3:2, kanonier jazdcov Marián Gáborík ani obranca hostí Zdeno Chára sa bodovo nepresadili.

V drese Bruins sa ešte na ľade neobjavil Miroslav Šatan, ktorý sa v sobotu dohodol s klubom na zmluve do konca sezóny.

výsledky:
San Jose - Los Angeles 2:6 (za hostí Handzuš 1+1), NY Rangers - Boston 3:2

01 - Modified: 2024-05-03 18:49:28 - Feat.: - Title: Úvod vyzeral famózne, potom prišlo poľavenie. Slováci si však bez problémov poradili s Poľskom 02 - Modified: 2024-05-02 12:55:59 - Feat.: - Title: Protesty študentov eskalovali aj v Kalifornii, polícia ničí barikády a zatýka 03 - Modified: 2024-05-02 11:26:04 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Dobré správy. Fehérváry posilní Slovensko, k tímu sa pripojí v pondelok 04 - Modified: 2024-05-01 06:32:00 - Feat.: - Title: Proti demonštrantom na Kolumbijskej univerzite v USA zasiahli ťažkoodenci 05 - Modified: 2024-04-30 14:43:42 - Feat.: - Title: Slovenskí hokejisti do 18 rokov suverénne porazili Nórov 11:1, postupujú do štvrťfinále
03. máj 2024 21:16