TASR

Slovákov delilo od víťazstva len necelých desať sekúnd. V predĺžení podľahli hokejistom z Česka

05.05.2018, 19:49
TASRTASRtbatba
V napínavom úvodnom zápase slovenská reprezentácia prehrala s Českom 2:3.

Slovenskí hokejisti otvorili svoje účinkovanie na MS v Kodani tesnou prehrou vo federálnom derby s Českom 2:3 po predĺžení.

Skóre sobotňajšej drámy pred vypredaným hľadiskom otvoril svojím premiérovým gólom v reprezentácii v presilovke Michal Krištof.

O vyrovnanie sa postaral v 22. minúte Dominik Kubalík, no Slováci o štyri minúty opäť viedli. Pri ďalšej presilovke sa presadil Andrej Sekera. Desať sekúnd pred koncom však vyrovnal Martin Nečas. V predĺžení rozhodol Dmitrij Jaškin.

Zverenci trénera Craiga Ramsayho sa o necelých 22 hodín v nedeľu stretnú so Švajčiarskom. Česko nastúpi o štyri hodiny skôr proti Švédsku.

01 - Modified: 2024-05-03 18:49:28 - Feat.: - Title: Úvod vyzeral famózne, potom prišlo poľavenie. Slováci si však bez problémov poradili s Poľskom 02 - Modified: 2024-05-02 11:26:04 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Dobré správy. Fehérváry posilní Slovensko, k tímu sa pripojí v pondelok 03 - Modified: 2024-04-30 14:43:42 - Feat.: - Title: Slovenskí hokejisti do 18 rokov suverénne porazili Nórov 11:1, postupujú do štvrťfinále 04 - Modified: 2024-04-29 12:38:42 - Feat.: - Title: Odborník hodnotí možnú repre posilu Fehérváryho: Má dobrý odhad aj kvalitné vyvážanie puku. Skrátka kvalita 05 - Modified: 2024-04-29 12:39:19 - Feat.: - Title: Daňo prihral na posledný gól sezóny. Třinec otočil finalovú sériu a oslavuje šiesty titul
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
03. máj 2024 22:38