Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.02.2021, 22:06

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan čakajú druhé dieťa

Vlani v marci sa pár zriekol svojich oficiálnych povinností ako členov kráľovskej rodiny.

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan čakajú druhé dieťa
Zdroj: Reuters

Britský princ Harry a jeho manželka vojvodkyňa Meghan čakajú druhého potomka. Novinu podľa denníka The Guardian potvrdil hovorca páru.

Harry a Meghan čakajú sestričku alebo bračeka ich ročného syna Archieho, ktorý sa narodil v máji 2019.

"Môžeme potvrdiť, že Archie sa stane veľkým bračekom. Vojvoda a vojvodkyňa z Sussexu majú obrovskú radosť z toho, že čakajú druhé dieťa," povedal hovorca páru .

Manželia zdieľali čiernobielu fotografiu, ktorá ich zachytáva odpočívajúcich pod stromom. Meghan leží s hlavou v Harryho lone a rukou na bruchu, zatiaľ čo jej manžel ju hladí po vlasoch.

Dnešná správa prichádza po tom, čo Meghan v novembri v názorovom článku v americkom denníku The New York Times (NYT) napísala, že v júli potratila.

Zverejnením tejto informácie chcela pomôcť ostatnými, kto si prešli rovnakou skúsenosťou. "Tisla som k sebe svoje prvorodené dieťa a vedela som, že prichádzam o druhé," napísala.

Vlani v marci sa pár zriekol svojich oficiálnych povinností ako členov kráľovskej rodiny a dal najavo, že uprednostňuje osobnú slobodu a nezávislosť na verejných financiách. Teraz žijú v Kalifornii.