Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
03.09.2020, 09:19

Princ Harry s manželkou Meghan podpísali dohodu s Netflixom

Je možná aj ich účasť v niektorých programoch.

Princ Harry s manželkou Meghan podpísali dohodu s Netflixom
Zdroj: twitter.com

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová podpísali dohodu so spoločnosťou Netflix o výrobe viacerých programov, informovala v stredu na svojej webovej stránke stanica BBC. V niektorých programoch by sa mohli predstaviť i ako účinkujúci.

Viacročná dohoda zahŕňa dokumentárne filmy, dokumentárne seriály, filmy i detské programy. "Sústredíme sa na tvorbu obsahu, ktorý informuje, ale takisto dáva nádej," uviedli Harry a Meghan. Dodali, že výroba inšpiratívnych rodinných programov je pre nich ako čerstvých rodičov dôležitá.

Šéf Netflixu Ted Sarandos povedal, že je "neuveriteľne hrdý" v súvislosti s výberom vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu. Herečka Meghan Markleová, ktorá je rodáčkou z kalifornského Los Angeles, sa za princa Harryho vydala v máji 2018 a o rok neskôr sa im narodil syn Archie.

Začiatkom tohto roka manželia oznámili, že plánujú viesť nezávislejší život a financovať si ho sami. Vzdali sa kráľovských povinností a chcú si budovať vlastnú kariéru.

Harry je šiesty v poradí nástupníctva na britský trón. Aj keď sa vzdal povinností v rámci kráľovskej rodiny, zostal mu titul princ a pár si ponechal tituly vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.