Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.07.2020, 10:48

Úplne ťa zosmiešnim, vyhráža sa Mickey Rourke De Nirovi. Ten ho mal označiť za klamára

Herci Mickey Rourke a Robert De Niro sa už dlhšiu dobu neznesú. Olej do ohňa prilial na svojom účte na sociálnej sieti Twitter Mickey Rourke, ktorý sa De Nirovi začal vyhrážať.

Úplne ťa zosmiešnim, vyhráža sa Mickey Rourke De Nirovi. Ten ho mal označiť za klamára
Zdroj: Reuters, TASR/AP

Mickey Rourke sa cítil ukrivdený tým, že mu kamarát povedal, že ho De Niro v jednom z rozhovorov označil ako klamára. Nešpecifikoval však v akom. "Počúvaj ma, ty filmový pán macher. Keď ťa uvidím, prisahám na Boha, svoju babičku a brata, že ťa úplne zosmiešnim," napísal výhražne Rourke v teraz už zmazanom príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Nevraživosť medzi oboma hercami trvá už dlho. V roku 2019 Mickey Rourke v rozhovore pre taliansku televíziu vyhlásil, že vo filme Anjelské srdce (1987) Robert De Niro svoju úlohu nezvládal.

Vo filme, kde si zahrali obaja, De Niro nechcel, aby na neho Rourke siahal, čo bol v niektorých scénach problém. "Skôr som k nemu vzhliadal, ale to už dávno nie je pravda. Teraz sa pozerám cez neho," uzavrel Rourke.

V rovnakom rozhovore Rourke tiež podotkol, že si De Niro mal vydupať to, že mu nebola ponúknutá úloha v minulom gangsterskom veľkofilme Ír od režiséra Martina Scorseseho.

"Martin Scorsese sa so mnou, Alom Pacinom a Robertom De Nirom chcel kvôli tomu filmu stretnúť. Potom som sa od svojho manažéra dozvedel, že mu castingový riaditeľ nepriamo oznámil, že so mnou De Niro nechce pracovať," vysvetlil Rourke.

De Niro toto obvinenie prostredníctvom svojho agenta vzápätí vyvrátil s tým, že Mickey Rourke pre rolu v Írovi nebol ani oslovený.