Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.07.2020, 15:35

Depp tvrdí, že násilnou bola jeho žena a uštedrila mu ranu päsťou

Potýčka sa mala stať po oslave 30. narodenín Heardovej v apríli 2016.

Depp tvrdí, že násilnou bola jeho žena a uštedrila mu ranu päsťou
Zdroj: Reuters

Herec Johnny Depp, ktorý minulý týždeň na londýnskom súde popieral, že napadol svoju ženu Amber Heardovú, dnes povedal, že naopak ona vztiahla ruku na neho. Uštedrila mu vraj ranu päsťou, informovala agentúra AP.

Súd rokuje o Deppovej žalobe na britský bulvárny denník The Sun kvôli článku, ktorý ho označil za manželského násilníka. Minulý týždeň herec okrem iného poprel, že by v minulosti počas pobytu na svojom súkromnom ostrove na Bahamách zaútočil na teraz už bývalú manželku.

Dnes Depp tvrdil, že mu dokonca Heardová ku koncu ich vzťahu uštedrila ranu nazývanú v americkej slangovej reči "haymaker", čo opísal ako voľný úder, na ktorý sa treba rozohnať, kým zasiahne cieľ. A je veľmi účinný.

Depp povedal, že potýčka nasledovala po oslave 30. narodenín Heardovej v apríli 2016 a niekoľko hodín potom, čo sa dozvedel, že jeho bývalí manažéri utiekli so stovkami miliónov dolárov. Herec potom spresnil, že išlo o 650 miliónov dolárov, ktoré z veľkej časti zarobil filmami série Piráti z Karibiku.

Okrem toho vraj manažéri za neho 17 rokov neplatili dane, čo vyústilo do dlhu, ktorý tým narástol o ďalších 100 miliónov dolárov. Po spomínanej narodeninovej oslave si vraj išiel do postele čítať, ale Heardová ho začala obviňovať z toho, že jej pokazil narodeninovú večeru. Potom ho údajne udrela.

Depp sa s bývalými manažérmi už v roku 2018 vyrovnal mimosúdne, píše AP. Dnes ukončil svoje výpovede pred súdom, ktorý rieši, či sú opodstatnené tvrdenia bulváru o jeho násilníckom správaní.