Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.06.2020, 15:00

Z Poruby pri Prievidzi SuperStar: Vstúpila som do kaluže, tak sa z nej musím dostať, tvrdí Barbora Piešová

Z „tej, čo nosí strojček“ sa stalo meno, ktoré zaznamenalo v posledných dňoch takmer milión výsledkov na Google.

Z Poruby pri Prievidzi SuperStar: Vstúpila som do kaluže, tak sa z nej musím dostať, tvrdí Barbora Piešová
Zdroj: TV Markíza

Barbora Piešová je meno, ktoré už niekoľko dní rezonuje nielen v médiách, ale aj na internete. Spočiatku nenápadná speváčka však po skončení súťaže mnohých zaujala nielen svojím postojom k výhre.

V rozhovore pre TV Markíza prezradila okrem iného aj to, čo si ako prvé kúpi z výhry, ale aj to, prečo sa počas finálového večera rozplakala a takmer nedospievala záverečnú pieseň.

Za výhru si kúpi tlmiče a nikdy sa nezmení

Na otázku, aký bude jej ďalší život po výhre v Superstar odpovedala jasne: „Vstúpila som do kaluže, tak sa z nej za pár rokov musím dostať.“ Sama seba však za favoritku nepovažovala a výhra bola podľa je slov obrovským prekvapením.

Ako víťazka Superstar získala Barbora Piešová aj výhru v sume 75-tisíc eur. Odpoveďou na to, čo si za ňu ako prvé kúpi však pobavila a zaujala aj sociálne siete. Málokto by totiž čakal, že ako víťazka si kúpi práve tlmiče do auta.

Mnohých však viac ako ostatné zaujal speváčkin posledný spevácky výkon, ktorý takmer nedokončila, nakoľko sa rozplakala a následne rozplakala aj porotu. „Emotívne som totálne vypnutá, už som sa vyplakala. Prišlo mi to však ľúto kvôli kamarátke, nemám ich totiž veľa Prievidzi. Ani nikde. Ale dojalo ma, že si našli čas a spravili mi video. To bolo fajn.“

Podľa jej vlastných slov sa však po výhre nej nič nezmení a tvrdí, že na sebe ani v živote nechce nič meniť a dúfa, že jej „z toho všetkého neprepne.“

Z Poruby pri Previdzi na výslnie

Už od základnej školy sa venovala hre na klavír, gitaru a skladá aj vlastné pesničky. Vtedy sa u nej prebudila aj láska k hudbe a z chlapčenského typu sa stala hviezda, ktorú sledovali státisíce divákov pri televíznych obrazovkách.

Počas štúdia na ZUŠ Nováky povyhrávala množstvo súťaží a venovala sa aj vlastnej tvorbe piesní. Spolupracovala s rôznymi interpretmi, napríklad s Emou Hanusovou, kapelou Edge of five, na konte má pieseň Zmysel a vo februári tohto roka vydala pieseň Anjeli, ktorú naspievala so sestrou Lenkou Piešovou.

supe

​Najvýraznejším zlomom v jej speváckom pôsobení bola však účasť v súťaži Superstar. V porovnaní s mnohými ostatnými tam "zahviezdila" v mikine, rifliach a pomerne dlhý čas si ju diváci pamätali ako "tú so strojčekom na zuby".

Teraz sa však už stala známou nielen svojím spevom a hlasom a jej meno rezonuje v médiách už pár týždňov.

A koľko výsledkov vám nájde teraz pri vyhľadávaní mena Barbora Piešová? A z „tej, čo nosí strojček“ sa stalo meno, ktoré zaznamenalo v posledných dňoch takmer milión výsledkov na Google.

Ticketportal.sk