Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
18.05.2020, 15:00

Dám ti dvestotisíc, keď mi budeš robiť spoločníčku. Atlétka prehovorila o ponukách na pozadí športu

  • Patrí medzi najznámejšie ruské atlétky. Nielen pre svoje športové výkony, ale aj vďaka kráse.
  • Ruska Darja Klišinová žije už roky v Amerike.
  • Teraz sa rozhovorila nielen o živote tam, ale predovšetkým aj o zvláštnej ponuke, ktorá jej prišla.
Dám ti dvestotisíc, keď mi budeš robiť spoločníčku. Atlétka prehovorila o ponukách na pozadí športu
Zdroj: Reuters

Strieborná medailistka zo svetového pohára 2017 v skoku do diaľky je v Rusku považovaná za národný poklad. Často ju prirovnávajú k tenistke Marii Šarapovovej, najmä kvôli tomu, že sú obe Rusky, úspešné športovkyne a ešte aj krásne, uvádza portál lidovky.cz.

Krása a úspechy však sú ruka v ruke aj so záujmom fanúšikov a ako by mohla Klišinová potvrdiť, nie vždy ide len o obdivovateľov na diaľku. V rozhovore pre sports.ru totiž priznala, že jej pred pár mesiacmi prišla zvláštna ponuka.

V galérii si pripomeňte atlétku Darju Klišinovú:

Ponuka za státisíce

"Haha, to prišla. Aby som bola eskort. Ponuka prišla z Ameriky niekedy pred niekoľkými mesiacmi, asi pred šiestimi. Nečakala som nič také," prezradila 29-ročná atlétka.

Cudzinec od nej vraj chcel, aby mu robila mesiac spoločníčku. Od úspešnej atlétky sa však súhlasu nedočkal. "Neznámy muž mi napísal na Instagram. Hneď som mu odpísala, že ma takýto návrh nezaujíma. Začal mi teda písať, nech ešte počkám s odpoveďou, že neviem za akých finančných podmienok. Keď som odmietla aj tak, tak sa rozlúčil," zaspomínala.

Ponuka to vraj bola viac než slušná, ale ani to ju nepresvedčilo. "Bolo to veľa, 200-tisíc dolárov mesačne (približne 185-tisíc eur, pozn.red.). Potom som si sadla a zamyslela sa, či naozaj vzbudzujem dojem, že by som na niečo také mohla pristúpiť," nechápala. Ponuka ju vraj urazila.

Atletická hviezda z Ruska

Klišinová pochádza z Ruska, už nejaký čas však žije v USA. V rozhovore okrem iného tiež prezradila, že už mala problémy aj so zákonom.

"V niektorých štátoch sú veľmi prísne zákony ohľadne telefonovania počas jazdy. Napríklad ten, že sa za jazdy nesmiete ani len dotknúť telefónu. Išla som raz na tréning, zišla z hlavnej cesty na diaľnicu, chcela som sa pozrieť do Google máp. Priamo predo mnou však bolo policajné auto," priznala.

"Zastavili ma a požiadali o podpis, že ma informovali o porušení. Nie je to ako v Rusku, tu to nemôžete odmietnuť. Navyše nezaplatíte pokutu online, ale idete pred súd. Išla som tam, vysvetlila situáciu a sudca ma nechal ísť bez trestu," dodala s úsmevom.

Ticketportal.sk