Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.05.2020, 15:28

Syn Meghan a Harryho má rok. Pár zverejnil netradičné súkromné video, palác stručné blahoželanie

K blahoželaniam sa pripojil aj Kensingtonský palác so stručným blahoželaním.

Syn Meghan a Harryho má rok. Pár zverejnil netradičné súkromné video, palác stručné blahoželanie
Zdroj: Reuters

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu pri príležitosti prvých narodenín zdieľali video so synom Archiem. Denník Guardian sa o ňom vyjadril ako o zriedkavom, nakoľko Meghan a Harry dovolili verejnosti nahliadnuť do svojho súkromia spôsobom, akým je to u členov kráľovskej rodiny prinajmenšom nezvyčajné.

Video zachytáva Meghan so synom pri tom, ako mu číta z jeho obľúbenej knihy Duck! Rabbit! a zverejnené bolo na instagramovom profile stránky Save the Children UK.

Nezvyčajné video malo charitatívny zámer

Aj týmto spôsobom chceli podporiť ich kampaň proti koronavírusu, s cieľom získať finančné prostriedky pre deti a rodiny, ktoré zápasia s pandémiou, uvádza Guardian.

Video je na stránke označené s popisom: „Duck!Rabbit! s Meghan, vojvodkyňou zo Sussexu (a Harrym, vojvodom zo Sussexu za kamerou), svojmu synovi Archiemu na prvé narodeniny čítajú. Šťastné narodeniny, Archie!"

Krátke video bolo nakrútené v Los Angeles, kde teraz pár aj so synom žije a dodržiava pokyny štátu Kalifornia o pobyte doma.

Zábery so synom sú u nich pritom veľmi netradičné aj preto, lebo Meghan aj Harry si vo veľkej miere chránia svoje súkromie aj súkromie ich syna.

Blahoželala aj kráľovská rodina

K blahoželaniam sa pripojil aj Kensingtonský palác, ktorý na oficiálnom Instagramovom profile zverejnil fotografiu, na ktorej sú členovia kráľovskej rodiny so stručným blahoželaním: „Archiemu dnes prajeme veľmi šťastné prvé narodeniny!“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Wishing Archie a very happy first birthday today! ?

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Ticketportal.sk