Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
17.03.2020, 09:44

Novým koronavírusom sa nakazil aj britský herec Idris Elba

"Je to vážne. Teraz je naozaj čas porozmýšľať o tom, že by sme si mali od seba udržiavať odstup a umývať si ruky," odkázal.

Novým koronavírusom sa nakazil aj britský herec Idris Elba
Zdroj: Reuters

Britský herec Idris Elba v pondelok oznámil, že ho testovali pozitívne na nový koronavírus. Zatiaľ však nemá žiadne príznaky a od piatku je v izolácii.

Herec známy z filmu Thor na Twitteri uviedol, že sa nechal otestovať po zistení, že prišiel do kontaktu s niekým, u koho koronavírus diagnostikovali.

"Je to vážne. Teraz je naozaj čas porozmýšľať o tom, že by sme si mali od seba udržiavať odstup a umývať si ruky," povedal vo videoodkaze.

Elba je najnovšou celebritou, ktorá má nový koronavírus. Pridal sa tak napríklad k herečke ukrajinského pôvodu Olge Kurylenkovej, známej z filmu James Bond: Quantum of Solace.

Tá v nedeľu informovala, že je chorá už takmer týždeň, máva horúčku a prejavuje sa u nej únava.
Minulý týždeň oznámili pozitívne výsledky testov na koronavírus aj americký herec Tom Hanks so svojou manželkou, speváčkou Ritou Wilsonovou, ktorí sú aktuálne v Austrálii.

Izolovali ich v nemocnici v meste Gold Coast. Agentúra AFP v utorok informovala, že niekoľkonásobného držiteľa ocenenia Oscar už prepustili, avšak jeho manželka zostáva hospitalizovaná.

Ticketportal.sk