Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.11.2019, 13:40

Herec Keanu Reeves po 35 rokoch ukázal priateľku. Správa okamžite ovládla sociálne siete

Reeves má povesť zachmúreného samotára. To sa však zmenilo.

Herec Keanu Reeves po 35 rokoch ukázal priateľku. Správa okamžite ovládla sociálne siete
Zdroj: Reuters

Keanu Reeves (55) má povesť samotára, ktorý si svoje súkromie stráži. To sa však zmenilo v okamihu, keď sa na večierku v losangeleskom Múzeu umenia ukázal ruka v ruke s umelkyňou Alexandrou Grantovou (46). Naposledy sa s nejakou priateľkou na červenom koberci predviedol pred 35 rokmi.

Už pred pár týždňami dvojicu odfotili, ako sa ruka v ruke prechádzajú ulicami Los Angeles. Na večierku LACMA Art + Film Gala sa Reeves a Grantová jeden od druhého nepohli a pózovali fotografom, uvádza portál iDnes.cz.

Herec a maliarka vlastnia nakladateľstvo X Artists 'Books a pred pár rokmi spolupracovali na knihe Óda na šťastie. Reevesove básne na každej strane dopĺňali jednoduché Grantovej perokresby.

Správa o novinke v jeho živote okamžite ovládla sociálne siete:

Hviezda filmu Matrix, ktorého pokračovanie s pôvodným obsadením je za dverami, chodí s umelkyňou len niekoľko týždňov. Ešte tento rok v lete sa herec posťažoval, že je sám a niekoho by si rád našiel.

"Viete, som osamelý muž. Nemám teraz vo svojom živote nikoho. Ale ak to naozaj príde, tak by som druhú osobu rešpektoval a miloval. Dúfajme, že sa mi to splní," zveril sa v júni v rozhovore pre magazín Star2.com.

Reeves má povesť zachmúreného samotára. V minulosti počas krátkej doby musel čeliť niekoľkým osobným tragédiám vrátane úmrtia v rodine.

S priateľkou Jennifer Symeovou čakali v roku 1999 dievčatko, tá sa však narodila mŕtva. Ich vzťah to poznačilo a pár týždňov potom sa rozišli. Jennifer sa v roku 2001 predávkovala liekmi a nastúpila do auta, v ktorom sa vo veľkej rýchlosti rozbehla proti trom zaparkovaným autám. Na mieste zomrela.

Reeves bol vďaka svojmu exotickému vzhľadu idolom mnohých žien. Narodil sa v Libanone a po otcovi je čiastočne Číňan a čiastočne Havajec. Práve meno Keanu je havajské a znamená ľadový vánok nad vrcholkami hôr.

Ticketportal.sk