Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
19.10.2019, 00:00

Sonda do duše Richarda Müllera: Spadol som, ale som vstal

  • Začínal so skúškami v pivnici, aby nakoniec ovládol rebríčky hitparád.
  • Na konte má množstvo významných ocenení, daň za slávu zaplatil aj s úrokmi. Napriek tomu však sám priznáva, že aj keď išlo o extrémny tlak zo strany médií, zaslúžil si to.
  • Čo ho priviedlo späť na pódiá, ako sa s odstupom pozerá na svoje „divoké“ 90. roky, ako vyzeralo prvé stretnutie s geniálnym Jarom Filipom a ako bojuje s vnútornými démonmi.
  • Prečítajte si rozhovor so spevákom, režisérom, moderátorom a textárom Richardom Müllerom, publikovaný v v HN Magazíne, ktorý vychádza každý piatok ako príloha k Hospodárskym novinám.
Sonda do duše Richarda Müllera: Spadol som, ale som vstal
Zdroj: Ondřej Pýcha

September už máme za sebou a, ak sa nemýlim, máte v rodine prváčika.

Áno, už to začne byť zaujímavé.

Zdedil po vás aj niečo umelecké?

Neviem, ale po prvých štyroch dňoch v škole skonštatoval, že sa mu najviac páči matematika, čo je úplný nezmysel, lebo sa to netýka ani mňa, ani mojej partnerky.

Je to teda taký rodinný unikát.

Áno, asi je (smiech).

Podobne ako u vás, keďže ste z hereckej rodiny. Boli ste režisérom, moderátorom, textárom a stále ste hudobníkom, len hercom nie. Neťahalo vás do tej sféry?

Neťahalo, až teraz.

Teraz?

89% zľava na digitálne predplatné.

Aj vďaka novembru 1989 môžeme slobodne písať a preto vám dávame zľavu 89% na digitálne predplatné. #slobodaniejesamozrejmost

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.