Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.08.2019, 10:23

Katy Perryová čelí obvineniu zo sexuálneho obťažovania. Jej právnici mi o tom zakázali hovoriť, hovorí model

Herec a model Josh Kloss, ktorý hral s Katy Perryovou v klipe ku známej pesničke Teenage Dream, obvinil americkú speváčku zo sexuálneho obťažovania.

Katy Perryová čelí obvineniu zo sexuálneho obťažovania. Jej právnici mi o tom zakázali hovoriť, hovorí model
Zdroj: Reprofoto, YouTube/Teenage Dream,Katy Perry

Po tom, čo začiatkom augusta americký súd rozhodol, že skladba Katy Perryovej Dark Horse z roku 2013 je kópiou o päť rokov staršej piesne Joyful Noise rappera Flamea a porota určila, že bude musieť muzikantovi zaplatiť 2,5 milióna eur, má speváčka možno ďalší problém, uvádzajú Lidovky.

Pesnička Teenage Dream je jedným z najväčších hitov jej kariéry. Známa je aj vďaka klipu, v ktorom hrá Josh Kloss. Ten teraz, deväť rokov od vydania albumu, na ktorom sa pesnička objavila, prišiel s obvinením, že ho Katy Perryová sexuálne obťažovala.

Klip k piesni si pozrite vo videu:

"Bolo to na oslave narodenín Johnnyho Wujka. Vtedy som priviedol kamaráta, ktorý sa s ňou túžil stretnúť. Keď som ju videl, objali sme sa. Otočil som sa, aby som predstavil svojho kamaráta. V tej chvíli mi Katy stiahla nohavice, spodnú bielizeň a všetkým okolo ukázala môj penis. Môžete si predstaviť, ako som sa trápne cítil?" Znie zjednodušená verzia príbehu, s ktorým sa Josh Kloss podelil na Instagrame.

Zdroj: Reprofoto, Instagram.com/@iamjoshkloss

​Kloss na Instagrame tiež konštatoval, že pri nakrúcaní klipu ho speváčka bozkávala až príliš vulgárne, ale jej právni zástupcovia mu zakázali o udalostiach hovoriť. "Hovorím to teraz, pretože naša kultúra je založená na preukázaní, že mocní muži sú zvrátení, ale mocné ženy sú rovnako nechutné," uviedol Kloss.

Po svojom vyhlásení sa Kloss stal na sociálnych sieťach terčom kritiky. Väčšina ľudí totiž stojí za Katy Perryovou. K celej kauze sa vyjadril aj Johnny Wujek, na ktorého oslave údajne došlo k incidentu. "To je hlúposť. Katy by niečo také nikdy neurobila. Všetci vieme, že si ňou bol posadnutý odo dňa, keď ste spolu nakrúcali videoklip."

Zdroj: Reprofoto, Twitter.com/@joshua_kloss, Lidovky.cz

"Chce len pozornosť," reagoval ďalší užívateľ Twitteru. Našli sa však aj takí, ktorí Klossa podporili. "Nemôžeme automaticky predpokladať, že je to lož, pretože sa to týka niekoho obľúbeného. Ona (Katy Perryová) je schopná čohokoľvek ako ktokoľvek iný," znel jeden z komentárov.

Nové svetlo by do celej kauzy mohla vniesť sama Katy Perryová, tá sa však do doby vydania textu k situácii na sociálnych sieťach nevyjadrila.