Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
31.05.2019, 13:01

Hviezda seriálu Priatelia priznala problémy, súvisiace s nakrúcaním kultového seriálu

"Bolo mi zle a cítila som sa slabá," spomína herečka.

Hviezda seriálu Priatelia priznala problémy, súvisiace s nakrúcaním kultového seriálu
Zdroj: Reprofoto, YouTube/Favorite Videos

Hviezda seriálu Priatelia Lisa Kudrowová sa zverila s tým, že v čase nakrúcania seriálu Priatelia si pripadala po boku Jennifer Anistonovej a Courtney Coxovej príliš mohutne. Neustále porovnávanie sa s drobnými kolegyňami vraj herečku dohnalo k tomu, že často hladovala, uvádza iDnes.cz.

"Videla som sa v televízii a hovorila som si: ,Panebože, ja som teda kus ženskej'. Som o hlavu vyššia, než Jennifer aj Courtney, a tak som vedľa nich na obrazovke vždy pôsobila dosť mohutne," zaspomínala si herečka v podcaste WTF s Marcom Maroni.

Kudrowovú viedli pochybnosti o jej vzhľade k tomu, že začala držať diéty a chudnúť. Aj keď sa vraj v tom čase cítila fyzicky zle, priatelia a známi ju paradoxne práve v týchto mesiacoch začali zahŕňať mnohými komplimentmi.

Pripomeňte si obľúbenú postavu Phoebe vo videu:

"Ženy, ktoré sú prehnane štíhle, vyzerajú bohužiaľ mnohokrát na prvý pohľad veľmi dobre. Keď som bola vychudnutá, okolie ma chválilo. Mne osobne však bolo stále zle a cítila som sa slabá. Často som bola prechladnutá a chytila ​​som snáď každú virózu," hovorí herečka.

V priebehu nasledujúcich rokov sa Kudrowová naučila mať rada svoje telo. Po päťdesiatke je vraj celkovo spokojnejšia ako kedykoľvek predtým. "No čo, tak som o pár rokov staršia. To je úplne v poriadku. Prečo by na tom malo byť niečo zlé?," smeje sa herečka.

​Hoci seriál Priatelia skončil už pred pätnástimi rokmi, ľudia v Kudrowovej stále spoznávajú bláznivú blondínku. Herečka sa pritom v rozhovoroch niekoľkokrát zmienila, že nie je ani zďaleka taká odvážna, dobrodružná a bláznivá ako jej najslávnejšia postava Phoebe Bufetová.

Lisa Kudrowová sa v roku 1995 vydala za Michela Sterna. Majú spolu dnes už 21-ročného syna Juliana Murraya.

Ticketportal.sk