Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.05.2019, 10:41

Meghan Markleová nerodila doma. Do pôrodnice ju mal tajne previezť tím Scotland Yardu

Do nemocnice ju mal tajne previezť bezpečnostný tím z tzv. Scotland Yard.

Meghan Markleová nerodila doma. Do pôrodnice ju mal tajne previezť tím Scotland Yardu
Zdroj: Reuters

Manželka britského princa Harryho, Meghan, snívala, že porodí doma, ale keďže týždeň prenášala, v nedeľu ju Harry a jeho bezpečnostný tím z tzv. Scotland Yardu tajne previezli do londýnskej nemocnice. Tam Meghan v pondelok ráno o 05.26 h miestneho času porodila chlapca. Informácie priniesol v utorok britský denník Daily Mail.

Vojvodkyňu zo Sussexu podľa denníka rýchlo previezli do pôrodnice v takej tajnosti, že o tom údajne nevedeli ani niektorí vysokopostavení členovia britskej kráľovskej rodiny.

Meghan dopravili do londýnskej, pravdepodobne súkromnej Portlandskej nemocnice, kde "jednoduchý" pôrod stojí do 15 tisíc libier (17 550 eur). Porodili tam aj princezné Beatrice a Eugenie, dcéry princa Andrewa, ktorý je tretím dieťaťom kráľovnej Alžbety II., uviedol Daily Mail.

Nie je známe, či 37-ročnej Meghan pôrod umelo vyvolali, ale zdroje tvrdia, že v nemocnici zostala celú noc a v pondelok ráno dieťa porodila. Vážilo 3,26 kilogramu. Pri pôrode prvého dieťaťa bol aj nadšený princ Harry (34), dodal Daily Mail.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu žijú v sídle Frogmore House na pozemku Windsorského zámku, ktorý je vzdialený len 30 kilometrov od Londýna.

Ticketportal.sk