Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.03.2019, 09:17

Tenis mi zobral normálnosť, priateľstvá a vzťahy, tvrdí vo veľkom rozhovore Daniela Hantuchová

  • Celý rozhovor s Danielou Hantuchovou si môžete prečítať v magazíne prečo nie?!, ktorý je dnes vložený do Hospodárskych novín.
  • Ako si užíva tenisový dôchodok? 
  • Prečo práve po nej siahli svetové televízie a ponúkli jej komentovanie tenisu? 
  • Ako pracuje s trémou? 
  • Dala by svoje deti na tenis? 
Tenis mi zobral normálnosť, priateľstvá a vzťahy, tvrdí vo veľkom rozhovore Daniela Hantuchová
Zdroj: archív D. Hantuchová

Je krásna, talentovaná a ako sama hovorí, aj zodpovedná a pracovitá. Jej vrcholom bolo 5. miesto v rebríčku najlepších tenistiek sveta. Momentálne ohuruje divákov ako televízna moderátorka a komentátorka. Po Daniele Hantuchovej totiž okamžite po skončení tenisovej kariéry siahli veľké svetové televízie. V exkluzívnom rozhovore pre prečo nie?! prezradila, čo jej dal a vzal tenis a či raz dá svoje deti na vrcholový šport.

Nedávno ste hovorili, že na Slovensku trávite päť dní do roka. Už je to lepšie?
Oveľa lepšie. Mám omnoho viac voľného času a snažím sa dobehnúť všetky tie roky, keď som nemohla byť na Slovensku tak dlho, ako by som si priala. Mám tu rodinu, kamarátov.

Kde teraz vlastne žijete?
Ťažko povedať. Ale najviac už asi na Slovensku a, samozrejme, v Monaku.

A v lietadle?
Áno, aj v lietadle, ale už omnoho menej ako kedysi. Ale o pár dní opäť letím do Kalifornie a práve som hovorila mamine, že som si už takmer odvykla od lietania. Voľakedy, keď som bola vo švungu, tak som bola neustále na letisku. Zlenivela som, nechce sa mi baliť.

Vyzeráte, že si svoj tenisový dôchodok celkom užívate. Je to pravda?
Úplne. Veľmi si užívam tieto chvíle. Viem, že som dala do svojej tenisovej kariéry všetko, som hrdá na to, čo som dokázala. A, samozrejme, za všetko som veľmi vďačná. Teraz mám pocit slobody a profesionálny tenis mi vôbec nechýba. Snažím sa dohnať všetko, čo som zmeškala.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.