Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.03.2019, 09:35

Harington prezradil, že si takmer oči vyplakal, keď zistil, ako sa skončí Hra o tróny

  • Herec Kit Harington prezradil, že ho dojal koniec seriálu Hra o tróny.
  • Dokonca si pri ňom poriadne poplakal. K scenáru záverečnej ôsmej série sa dostal ako posledný.
Harington prezradil, že si takmer oči vyplakal, keď zistil, ako sa skončí Hra o tróny
Zdroj: HBO

Harington bol hosťom The Late Show, kde sa ho moderátor Stephen Colbert snažil prinútiť, aby prezradil aspoň niečo z očakávanej poslednej série, ktorá má na HBO premiéru 14. apríla, uvádza iDnes.cz.

"Bol som veľmi šokovaný a prekvapený tým, ako sa niektoré udalosti rozvinuli. Potom som si mohol oči vyplakať," povedal predstaviteľ Jona snehu.

Trailer k poslednej sérii si pozrite vo videu, ktoré dosiahlo za posledné dva dni hranicu 28,6 milióna zhliadnutí:

Odmietol však prezradiť podrobnosti a nereagoval ani na narážky moderátora, že nakoniec všetko skončí šťastne. "Nemôžem povedať ani to, čo je klamstvo! Nemôžem si ani niečo vymyslieť, pretože sa toho niekto chytí," uviedol herec.

Pred pár týždňami Harington prezradil, že svojej manželke Rose Leslie povedal, ako seriál skončí. Mali potom tichú domácnosť. "Minulý rok som povedal svojej žene, ako to skončí a ona sa so mnou nerozprávala asi tri dni. Pritom sa ma na to pýtala ona sama! " - priznal Harington v januári.

Vyhlásil, že si nie je istý, či je s koncom seriálu úplne spokojný. "Je zvláštne na to odpovedať, pretože naozaj nemôžem povedať, či som šťastný, alebo nie. Nemyslím si, že je to vlastne radosť, alebo smútok. Som spokojný s tým, čo urobili, ale neviem, či budem spokojný aj potom, kým to neuvidím," povedal šalamúnsky.

"Je celkom milé vedieť, čo sa stane o niekoľko mesiacov, než to všetci uvidia. Ja to viem a nikto iný nie. Viem, ako to dopadne. Áno, myslím, že to bude prevratné."