Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.02.2019, 10:34

Pozrite sa, v čom sa predviedli hviezdy šoubiznisu na Grammy Awards

Lady Gaga, Katy Perry, Camila Cabello, Alicia Keys, Dua Lipa, Jennifer Lopez či Miley Cyrus. V čom sa tento predviedli hviezdy šoubiznisu na prestížnom udeľovaní hudobných cien?

Pozrite sa, v čom sa predviedli hviezdy šoubiznisu na Grammy Awards
Zdroj: Reuters

V nedeľu večer sa konal 61. ročník odovzdávania hudobných cien Grammy, na ktorých v rámci slávnostného ceremoniálu dominovali tento rok ženy. Slávnostný večer moderovala speváčka Alicia Keys. Lady Gaga, Brandi Carlileová a Kacey Musgravesová si každá odniesli tri ceny Grammy.

Gaga vyhrala v kategórii najlepší popový sólo výkon, najlepší výkon popového dua/skupiny spolu s hercom Bradley Cooperom a hit Shallow z filmu Zrodila sa hviezda vyhlásili za najlepšiu skladbu pre vizuálne médiá.

DJ Childish Gambino získal štyri ceny a Cardi B sa stala prvou ženou, ktorá vyhrala v kategórii najlepší rapový album ako sólo interpret.

Na pódiu sa predstavili interpreti H.E.R., Lady Gaga, Kacey Musgraves, Katy Perry, Brandi Carlile, Camila Cabello, Travis Scott, Alicia Keys, Janelle Monae, St. Vincent a Dua Lipa, Jennifer Lopez, Cardi B, Dan + Shay, Miley Cyrus a ďalší.

V galérii si pozrite výber top osobností svetového šoubiznisu a ich rób:

Ticketportal.sk