Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
25.10.2018, 13:28

Milióny uživateľov riešia jedinú dilemu: Spoznáte v hľadanom zlodejovi Rossa z Priateľov aj vy?

  • Zlodej, ktorý kradol v obchode, sa nápadne podobá na známeho herca zo seriálu Priatelia.
  • Záznam spôsobil taký ošiaľ, že sa polícii ohlásil aj sám herec.
Milióny uživateľov riešia jedinú dilemu: Spoznáte v hľadanom zlodejovi Rossa z Priateľov aj vy?
Zdroj: koláž idnes.cz

Britská polícia upozornila verejnosť, že pátra po zlodejovi, ktorý si z obchodu v meste Blackpool odniesol kartón pív. Blackpoolska polícia na svojej facebookovej stránke zverejnila fotografiu z videa, zachytávajúceho neznámeho muža, s prosbou o pomoc.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby sa dotyčný až zarážajúco nepodobal na známeho herca. Tým je David Schwimmer, známy miliónom divákov po celom svete ako Ross Geller zo seriálu Priatelia.

Post okamžite začali komentovať tisíce ľudí a vyše 100-tisíc užívateľov post polície zdieľalo. Screenshot z videa zlodeja spôsobil taký ošiaľ, že potrebu vyjadriť sa mal aj Schwimmer, ktorý na Instagram zavesil vtipné video, kde paroduje krádež. A polícii v Blackpoole odkázal, že to skutočne nie je on.

Polícia si príspevok od herca zazdieľala na svoje stránke s poďakovaním za pomoc pri vyšetrovaní.

Zdroj: Screenshot/Facebook/Blackpool Police

​Tento príspevok videlo takmer 7-miliónov užívateľov v priebehu 18 hodín. Polícia neskôr povedala, že sa Schwimmer v čase krádeže v Spojenom kráľovstve nenachádzal," uvádza BBC.

"Ďakujem vám všetkým za rýchlu odpoveď. Dôkladne sme túto záležitosť vyšetrili a potvrdili sme, že David Schwimmer bol v tomto čase v Amerike," napísali. "Je nám to ľúto, ale je to tak." 

Ticketportal.sk