Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.10.2018, 10:00

Som najviac šikanovaný človek na svete, sťažuje sa manželka Donalda Trumpa

  • Manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Melania sa považuje za jedného z najviac prenasledovaných ľudí na svete.
  • Hovorila aj o tom, že ak ženy tvrdia, že boli sexuálne napadnuté, mali by poskytnúť silné dôkazy. To, čo by takýmto dôkazom mohlo byť, nespresnila.
Som najviac šikanovaný človek na svete, sťažuje sa manželka Donalda Trumpa
Zdroj: Reuters

"Môžem povedať, že som tým najšikanovanejším človekom na svete," odpovedala Melania Trumpová na otázku, či si naozaj myslí, že je tým najviac zastrašovaným človekom.

"Stačí sa pozrieť, čo o mne ľudia hovoria," dodala. Rozhovor poskytla pre televíziu ABC News, ktorý stanica v plnom rozsahu odvysiela v piatok (dnes) a z ktorého televízia už časť zverejnila.

Trumpová sa tiež rozhovorila o situácii v prezidentskej kancelárii. Povedala, že niekoľkým ľuďom, ktorí tam pracujú, neverí. Manželovi v tejto veci však údajne poskytla úprimné rady. "No a niektorí už tam nepracujú," uviedla.

"Je ťažké vládnuť, vždy si musíte strážiť chrbát," myslí si. Hovorila tiež o tom, že mnohé ženy v uplynulých mesiacoch verejne prehovorili o tom, že boli obeťami sexuálneho násilia.

​Prvá dáma mieni, že ženy, ktoré toto tvrdia, by mali poskytnúť silné dôkazy. To, čo by takýmto dôkazom mohlo byť, nespresnila. "Nemôžete len tak niekomu povedať: ,Bola som sexuálne napadnutá'," vyhlásila.

Úryvok z rozhovoru si pozrite vo videu, ktoré zverejnila televízia ABC News:

"Pretože médiá niekedy zájdu príliš ďaleko a spôsob, akým vykreslia niektoré príbehy, nie sú správne. To nie je dobre," uviedla. Trumpová sa počas senátneho schvaľovacieho procesu nového sudcu Najvyššieho súdu USA Bretta Kavanaugha zastala.

​Kavanaugha obvinili tri ženy zo sexuálneho násilia a chlipného správania v čase, keď bol študentom. Kavanaugh všetky obvinenia poprel.