Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.08.2018, 10:38

Charlie Sheen: Kedysi najlepšie platený seriálový herec, dnes mieri na finančné dno

  • Herec Charlie Sheen nemá na alimenty. Svojho času najlepšie platený seriálový herec sa dostal do veľkých finančných ťažkostí.

  • V Hollywoode kvôli škandálom s drogami, pornoherečke a nadobudnutej HIV  stráca možnosti.

  • Záujem o neho nemajú ani televízni producenti.

Charlie Sheen: Kedysi najlepšie platený seriálový herec, dnes mieri na finančné dno
Zdroj: Reuters

Vysoké alimenty na štyri deti, ktoré má herec Charlie Sheen (52) s Denise Richards (47) a Brooke Muellerovou (40), herec nezvláda splácať. "Nie som schopný nájsť si riadnu stálu prácu. Navyše som bol z mnohých dôvodov umiestnený na čiernu listinu v šoubiznise," hovorí Sheen v súdnom vyjadrení.

Už v minulosti mal Sheen s platením alimentov problém, ale sumu sa mu podarilo na súde trochu znížiť. Podľa magazínu Blast platí Richardsovej aktuálne 20 tisíc dolárov (17 258 eur) mesačne pre dcéry Sam (14) a Lolu (13) a 55 tisíc dolárov (47 460 eur) Muellerovej za dvojčatá Boba a Maxa (9), uvádza iDnes.cz.

Podľa nových úradných dokumentov herec zmieňuje, že nezvláda platiť už ani záhradníka a človeka, ktorý sa mu stará o bazén, píše magazín PEOPLE. V roku 2010 bol pritom Charlie Sheen najlepšie plateným televíznym hercom.

Na vrchole slávy zarábal pri natáčaní seriálu Dva a pol chlapa 1,8 milióna dolárov (1 553 200 eur) za jednu epizódu. Dnes mu vraj zostalo na účte iba desať miliónov dolárov (8 628 872 eur) a k tomu dlhy za právnikov a hypotéku.

V apríli tohto roku vyšlo tiež najavo, že Sheen dlhuje päť miliónov dolárov (4 314 436 eur) na daniach. Dlžoba pochádza ešte z roku 2015.  Herec sa snaží získať peniaze predajom svojho domu.

Od februára ponúka prípadným záujemcom svoju rezidenciu v Beverly Hills so siedmimi spálňami a siedmimi kúpeľňami. Za tú požaduje 10 miliónov dolárov (8 628 872 eur). Kupec sa zatiaľ nenašiel.

Ticketportal.sk