Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
20.07.2018, 11:42

Sagan natočil na Tour de France video. Povedal podrobnosti o rozchode a kritizoval novinárov

Nie je za tým žiadna iná žena, žiadam o rešpektovanie súkromia, povedal Peter Sagan.

Sagan natočil na Tour de France video. Povedal podrobnosti o rozchode a kritizoval novinárov
Zdroj: Instagram/petosagan

"Nechcel som oznámiť náš rozchod počas Tour de France, no situácia sa vyvinula tak, že nejaký dobrák napísal do Nového času anonymný list, kde si vymýšľal story, prečo sa rozvádzame," začal svoje rozprávanie Peter Sagan vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti Facebook. 

Sagan tvrdí, že celý list bol vymyslený. "Môj privátny život je môj privátny život. Nemám za potreby, aby sa niekto do neho staral. Čo sa týka mojej kariéry alebo cyklistiky, je to ok. Ale súkromie by sme si mali strážiť." 

Podľa neho treba s článkami skončiť, lebo vyvolávajú iba zlú atmosféru. "Ako som už povedal vo svojom vyjadrení, rozchádzame sa s Katkou v dobrom, musíme ochrániť Marlona a pokúsime sa o to, aby sme mu pomohli vyrásť v tom najlepšom smere. Takto to je. Ak si chcú novinári vymýšľať ďalšie články, ktoré nie sú potvrdené a nemajú na to dôkazy, môžeme sa baviť aj súdnou cestou." 

Aj toto video sa rozhodol zverejniť preto, aby si ochránil súkromie, rodinu a manželku a syna. "Nie, za našim rozchodom nie je žiadna druhá žena. Je to ďalší vymyslený článok." 

Pozrite si aj zostrih 20 najlepších záverečných špurtov Petra Sagana: