Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.07.2018, 14:45

Pec nám spadla v podaní Micka Jaggera z Rolling Stones spôsobila ošiaľ na sociálnych sieťach

Príspevok videlo len na Instagrame za 12 hodín vyše 200 tisíc fanúšikov.

Pec nám spadla v podaní Micka Jaggera z Rolling Stones spôsobila ošiaľ na sociálnych sieťach
Zdroj: David Neff, MAFRA

Spevák Mick Jagger z britskej rockovej kapely The Rolling Stones vo štvrtok zdieľal na Instagrame video, v ktorom spieva známu českú pesničku Pec nám spadla. Kapela v stredu v Prahe odohrala koncert pre zhruba päťdesiattisíc fanúšikov, uvádzajú Lidovky.

Príspevok Micka Jaggera videlo za 12 hodín vyše 200 tisíc fanúšikov. "Moja verzia českej pesničky Pec nám spadla!" uviedol Jagger na Instagrame.

Video sa objavilo už aj na YouTube:

V nahrávke potom Jagger spieva dvakrát dokola refrén známej českej pesničky. Fanúšikovia na Jaggerovu verziu pesničky reagovali prevažne nadšene, a to vo všetkých jazykoch, nielen v češtine.

Niektorí však poukázali na to, že pesničku v češtine tento rok naspievala aj iná, nemenej známa kapela. Českých fanúšikov verziou populárnej pesničky odmenila na svojom pražskom koncerte tento rok v apríli aj skupina Metallica, ktorá predviedla cover verziu Mládkovej pesničky Jožin z bažin.

Video si pozrite tu:

​Rolling Stones odohrali v stredu v pražských Letňanoch koncert pre zhruba 50-tisíc fanúšikov. V českom hlavnom meste sa predstavili piatykrát, raz vystúpili aj v Brne.

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Ticketportal.sk