Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.06.2018, 00:00

Rytmus: Zariadil som si život tak, aby sa ma politika nedotýkala, bulvár sleduje iba chudák

  • V archíve HNtelevízie si pozrite rozhovor s Patrikom Rytmusom Vrbovským.
  • Prečo sa zásadne nevyjadruje k politickým témam? 
  • Ako mu bulvár zasahuje do života? 
  • Aký má názor na Slovensko a čo si myslí o súčasnej mladej generácii? 
  • Sníva ešte o tom, že prerazí s hudbou aj do sveta? 

Nehanbí sa za svoj pôvod ani za svoje bohatstvo. Naopak, veľmi otvorene hovorí, že všetko, čo má, získal a zarobil vlastnými rukami a tvrdou prácou. 

Patrik "Rytmus" Vrbovský sa politickým témam vyhýba: "Nesledujem politiku, nazaujíma ma. Robím hudbu, žijem hudbou, rodinou a to je všetko. Nič viac k životu nepotrebujem." 

Po vražde Jána Kuciaka viacerí raperi prišli s pesničkami, ktoré tento čin odsudzovali. Čo si o tom myslí náš najpopulárnejší raper a chystá niečo podobné? "Nepočul som tie piesne. Vozia sa na kauze, aby sa zviditeľnili a aby sa o tom diskutovalo. Väčšinou ide o raperov, ktorí chcú byť úspešní a nie sú. Príde mi to tak, že hľadajú všetky cestičky ako sa zviditeľniť."

"Ja nie som žiadny vodca, len robím hudbu, som ten istý Paťo ako pred dvadsiatimi rokmi," hovorí. 

Rytmus patrí k najpopulárnejším celebritám, ktoré zarábajú aj na sociálnych sieťach. Jeho instagramový účet sleduje takmer pol milióna fanúšikov. "Instagram mi zarobil na nový dom," tvrdí otvorene. 

Pozrite si celý rozhovor a dozviete sa, aký vzťah má k Slovensku a ako vidí mladú generáciu. Majú to dnes mladí jednoduchšie ako keď vyrastal on? Prečo sa stále snaží posúvať a lámať hranice? Aké má sny a chcel by preraziť s hudbou aj na zahraničné trhy?

Ticketportal.sk