Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.11.2017, 09:30

Cristiano Ronaldo spustil masívne ohlasy na sociálnych sieťach jediným príspevkom

Príspevok, ktorý známy futbalista zverejnil na Instagrame len včera, má už neuveriteľných vyše sedem miliónov reakcií od užívateľov a fanúšikov.

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo sa stal štvrtýkrát otcom. Jeho priateľka Georgina Rodriguezová mu v nedeľu priviedla na svet dcéru Alanu Martinu. Je to ich prvé spoločné dieťa a zároveň prvé z Ronaldových štyroch, u ktorého je známa matka.

Tridsaťdvaročný kanonier Realu Madrid potvrdil, že pôrod prebehol bez problémov a jeho 22-ročná priateľka i novonarodená dcérka sú v poriadku.

Päťnásobný víťaz ankety Hráč roka podľa FIFA okrem toho zavesil na sociálnu sieť aj fotografiu z madridskej pôrodnice, na ktorej je aj jeho najstarší syn, Cristiano Ronaldo junior.

Zdroj: Instagram

"Práve sa nám narodila Alana Martina! Geo aj Alana sú v poriadku. Všetci sme veľmi šťastní," napísal na Twitter aj na Instagram. Ronaldo má okrem sedemročného Cristiana aj dvojčatá Evu a Mattea, ktoré sa narodili v júni tohto roku.

Všetky tri deti majú náhradné matky, ich totožnosť je na Ronaldovo želanie utajená. So španielskou modelkou Rodriguezovou tvoria pár od minulého roka.

Ticketportal.sk