13.11.2017, 09:30

Cristiano Ronaldo spustil masívne ohlasy na sociálnych sieťach jediným príspevkom

Príspevok, ktorý známy futbalista zverejnil na Instagrame len včera, má už neuveriteľných vyše sedem miliónov reakcií od užívateľov a fanúšikov.

Cristiano Ronaldo spustil masívne ohlasy na sociálnych sieťach jediným príspevkom

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo sa stal štvrtýkrát otcom. Jeho priateľka Georgina Rodriguezová mu v nedeľu priviedla na svet dcéru Alanu Martinu. Je to ich prvé spoločné dieťa a zároveň prvé z Ronaldových štyroch, u ktorého je známa matka.

Tridsaťdvaročný kanonier Realu Madrid potvrdil, že pôrod prebehol bez problémov a jeho 22-ročná priateľka i novonarodená dcérka sú v poriadku.

Päťnásobný víťaz ankety Hráč roka podľa FIFA okrem toho zavesil na sociálnu sieť aj fotografiu z madridskej pôrodnice, na ktorej je aj jeho najstarší syn, Cristiano Ronaldo junior.

Zdroj: Instagram

"Práve sa nám narodila Alana Martina! Geo aj Alana sú v poriadku. Všetci sme veľmi šťastní," napísal na Twitter aj na Instagram. Ronaldo má okrem sedemročného Cristiana aj dvojčatá Evu a Mattea, ktoré sa narodili v júni tohto roku.

Všetky tri deti majú náhradné matky, ich totožnosť je na Ronaldovo želanie utajená. So španielskou modelkou Rodriguezovou tvoria pár od minulého roka.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.