Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.11.2017, 12:55

Dustin Hoffman sa ospravedlnil za sexuálne obťažovanie. Nehovorí to o tom, aký som, bráni sa

Oscarový herec ženu údajne dohnal k slzám, keď jej položil ruku na zadnú časť tela a otvorene jej a pred ňou rozprával o sexe.

Dustin Hoffman sa ospravedlnil za sexuálne obťažovanie. Nehovorí to o tom, aký som, bráni sa
Zdroj: Reuters

Americký filmový herec Dustin Hoffman sa ospravedlnil za sexuálne obťažovanie 17-ročnej stážistky, ktorého sa údajne dopustil v roku 1985. Informovala o tom vo štvrtok agentúra AP.

Hoffman na margo udalosti, ku ktorej malo dôjsť pred viac ako 30 rokmi, uviedol, že tento incident "nehovorí nič o tom, aký v skutočnosti som".

Autorka Anna Grahamová-Hunterová v stredu pre časopis Hollywood Reporter uviedla, že 80-ročný herec ju obťažoval pred viac ako 30 rokmi, počas nakrúcania televízneho filmu Smrť obchodného cestujúceho.

"K ženám mám veľkú úctu a cítim sa hrozne, že som ju (Grahamovú-Hunterovú) niečím, čo som údajne urobil, dostal do nepríjemnej situácie. Ospravedlňujem sa. Nehovorí to nič o tom, aký v skutočnosti som," vyhlásil Hoffman v reakcii na toto obvinenie.

Obvinenie prišlo v čase, keď sa objavila celá záplava podobných tvrdení proti iným známym mužom vrátane hollywoodskeho magnáta Harveyho Weinsteina, režiséra Bretta Ratnera a Jamesa Tobacka. Obvinenia vzniesli aj voči hercom Kevinovi Spaceym a Jeremymu Pivenovi.

Ticketportal.sk