12.10.2017, 09:18

Eminem spustil kritiku na Trumpa: V úrade je kamikadze, ktoré zrejme vyvolá jadrový holokaust

Trumpa, ktorý má 71 rokov, nazýva 94-ročným rasistickým dedom.

Eminem spustil kritiku na Trumpa: V úrade je kamikadze, ktoré zrejme vyvolá jadrový holokaust
Zdroj: Reuters

Americký rapper Eminem sa vo svojom novom rapovom počine pustil do prezidenta Spojených štátov, ktorého častuje nevyberanými výrazmi vrátane nadávok. Video vzniklo podľa agentúry AP minulý týždeň v garážach v Detroite a zverejnili ho v utorok v rámci udeľovania hiphopových cien Hip Hop Awards.

"V úrade je teraz kamikadze, ktoré zrejme vyvolá jadrový holokaust," rapuje o prezidentovi Eminem. Ďalej okrem iného konštatuje, že rasizmus je jediná vec, v ktorej je Trump úžasný.

Eminem takisto tvrdí, že kritikou hráčov Národnej futbalovej ligy (NFL), ktorí pri hymne na protest proti násiliu voči menšinám v USA pokľakávali, Trump len odvádza pozornosť od skutočných problémov, akými je napríklad Portoriko. To sa spamätáva z následkov ničivého hurikánu.

Známy raper tiež kritizuje Trumpa za to, že sa obklopil kontroverznými ľuďmi, ako je teraz už bývalý hlavný stratég Bieleho domu Steve Bannon, ktorého podporila rasistická organizácia Ku Klux Klan. Eminem rapuje aj o tom, že Trump nemá rád vojnových veteránov, ktorí padli do zajatia.

Tým naráža na Trumpovu kritiku senátora Johna McCaina, ktorý bol počas vojny vo Vietname päť rokov zajatcom. "Mám rád ľudí, ktorí neboli v zajatí," odpovedal v roku 2015 Trump na otázku, či McCaina považuje za vojnového hrdinu, pripomenula televízia CNN.

Kritiku prezidenta uzatvára Eminem tým, že Američania milujú svoju armádu a svoju krajinu, ale "kurevsky nenávidí Trumpa".

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.